RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Жіночі халати - це модно!

ідеальний купальник
ідеальний купальник

У 70 - 80-і роки, коли ще в країні не було сексу, всі жіночі журнали писали, що основна причина чоловічої байдужості - жіночі халати. Ось якби кохана жінка дефілювала по будинку у вечірньому платті або хоч би в джинсах, то її чоловік до золотого весілля не пив би пива, не дивився телевізор лежачи на дивані, а лише тим би і займався, що лагодив крани, говорив компліменти, виносив сміття і виконував іншу (не менш тяжку) чоловічу роботу.

У 90-і радянські жінки були здивовані, виявивши, що героїні голлівудських фільмів проявляють неприпустиму халатність. Тобто ходять по будинку в халатах. І нічого - і чоловік у них красивий, і коханці багаті, і взагалі життя налагоджене.

Покоління-2000 нормально сприймає халати навіть на вулиці і в офісі - це просто таке строге ділове плаття з крізною застібкою. Та все ж культура стильної "недбалості" на теренах колишнього СНД не розвинена. Мода на халати практично відсутня. Пляжне одіяння ми плутаємо з домашнім, а пеньюар - з пелериною.

Тому необхідно всеж таки розібратися, що, де і як пристало носити пристойній жінці.

Забудте мамині повчання: мов, удома при чоловікові в халаті не ходять. А де, вибач, як не вдома, можна накинути прямо на голе тіло що-небудь ніжне і затишне? І кого, як не власного чоловіка, можна подражнити голим стегном, а то і грудьми, що промайнули під халатом, що «випадково» відкрився?

Просто врахуйте, що зараз не в моді «баб'ячі» забарвлення (дрібні рожеві квіточки) і не у фаворі ситець. Гудзики в домашньому варіанті теж не вітаються: халат має бути із зап`ахом, на поясі. Все інше залежить від його функцій. Справжня жінка повинна мати в гардеробі принаймні 3 домашніх халата: банний, пеньюар і халат-плаття.

##Банні махрові халати - безумовна класика. Велюр давно вийшов з моди (негігроскопічний), а ось льон - дуже корисний матеріал з точки зору здоров'я і естетики. Рукав, звичайно, довгий. Капюшони повертаються в моду неохоче, поки переважає комір-шаль.

  • Довжина банного халата залежить лише від стрункості ніг його хазяйки. У моді міні - аби лише трусики прикрити, або максі - до щиколоток. Хоча строгої заборони на міді теж немає.
  • Колір. Головне, аби не однотонний.
Пеньюар в його класичному варіанті своє віджив. Під пеньюар потрібен будуар. А якщо у вас вся квартира - одна кімната та санвузол, то пеньюар якраз і призначений для того, щоб прошмигнути з ліжка у ванну і назад. Тому не потрібно вишукувань XIX століття типу пір'я по коміру і прозорого шифону.

ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник

##Сучасний пеньюар - це шовковий (або «під шовк») халат. Його прийнято комбінувати з такою ж ночнушкою або комплектом топік-шортики. Але, за бажанням, цілком можна взагалі відмовитися від «начинки».

  • Для спокушання чоловіка під такий халатик незайвим буде "підодягнути" корсет і панчохи.
  • Довжина - міні. При проблемах з фігурою - максі. Жодних проміжних варіантів.
  • Колір: чорний, білий, сріблисто-сірий, ліловий, бузковий.

##Халат-плаття - такий же домашній одяг, як джинси або тренувальний костюм. Лише знімається легше (що, до речі, великий плюс з точки зору молодого чоловіка). Краще всього - з джинсової або трикотажної тканини.

  • Довжина - до коліна. Щоб і підлгоу в нім можна було мити, і білизну розвішувати.
  • Колір - за бажанням і немаркий.@ed