RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Жіночі піджаки 2012: найактуальніші моделі

жіночі піджаки 2012
жіночі піджаки 2012
Сезон весна-літо 2012 - самий час відновити діловий гардероб і відмовитися від консервативного чорного або темно-сірого піджака на користь моделей більш цікавих. Стараннями модних дизайнерів піджаки 2012 виглядають не лише елегантно, але і по-справжньому красиво - за рахунок несподіваний сміливих забарвлень, цікавих деталей або елементів крою.

Білий піджак

Спекотна літня погода вимагає розумного компромісу при оновленні трендового гардероба - і не дивно, що одним з найактуальніших кольорів в діловому гардеробі сезону весна-літо 2012 став білий, універсальний і практичний літній колір. Не стали виключенням і піджаки, що привертають увагу сліпучою білизною або, на крайній випадок, м'якістю дуже світлих, кремових відтінків слонової кісті і топленого молока. При цьому по стилю білі піджаки можуть бути абсолютно різними - від елегантних укорочених моделей з колекції французького будинку Chanel весна-літо 2012 до білих піджаків у впізнанно-чоловічому стилі Trussardi, які дизайнери бренду рекомендують носити, підвертаючи до ліктя рукави.

Строгість білого кольору зовсім не означає, що предмет одягу виглядатиме банально або нудно - модні дизайнери постаралися додати родзинку навіть для класичного літнього білого піджака. Так, наприклад, в колекції Emporio Armani в ролі такої родзинки виступає контрастне поєднання білого і чорного - елегантність строгих білих піджаків підкреслює чорна облямівка лацканів і кишень.

Піджак з укороченими рукавами

Одна з головних тенденцій сезону весна-літо 2012, що виявляється деколи вельми оригінальним чином - прагнення модних дизайнерів укорочувати буквально всі предмети одягу. Під гострі ножиці модельєрів потрапили не лише трендові топи але і інші предмети жіночого гардероба - від пальта до піджака. Піджаки з рукавами, що ледь доходять до ліктя, або з рукавами в три чверті - стильне і, безумовно, цікаве доповнення ділового гардероба в новому сезоні весна-літо 2012. Такі моделі можна зустріти в колекціях найавторитетніших представників міжнародної індустрії моди - у тому числі Oscar de la Renta, Louis Vuitton, Emilio Pucci.

Піджаки в чоловічому стилі

Запозичення чоловічого стилю дизайнерами жіночого одягу - тенденція, що не втрачає актуальності на протязі ось вже декількох сезонів. Немає нічого дивного в тому, що в першу чергу вплив чоловічого стилю на жіночі колекції торкнувся і піджака. На відміну від досвіду з іншими предметами жіночого гардероба, які за рахунок впливу чоловічого стилю виходили не зовсім вдалими (варто пригадати хоч би горезвісні «джинси бойфренда» - мішкуваті, безформні жіночі джинси), піджаки в чоловічому стилі виглядають нескінченно елегантно. Один з найвдаліших прикладів такого запозичення елементів чоловічого стилю - колекція весна-літо 2012 американського модного бренду Ralph Lauren з її світлими двобортними піджаками в класичну «чоловічу» смужку. Полюбляє чоловічий стиль і британський дизайнер Пол Сміт, який з сезону в сезон демонструє на подіумі жіночі колекції з очевидним впливом стилю чоловічого. Цього разу Сміт також представив серію елегантних костюмів брюк, що неначе зійшли із сторінок глянсових журналів про моду для чоловіків.

жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012 жіночі піджаки 2012

Сміливі рішення

Одна з найцікавіших і, безумовно, яскравих тенденцій в категорії модних піджаків 2012 - це піджаки дуже яскравих, сміливих, насичених кольорів, таких, що найчастіше не вписуються в строгі рамки ділового дресс-кода, але що гарантовано привертають увагу. Один з найяскравіших прикладів нового тренду - колекція Salvatore Ferragamo весна-літо 2012, в якій знайшлося місце яскраво-червоним костюмам брюк у вузьку смужку: класичний однобортний піджак на одному гудзику дизайнери Salvatore Ferragamo пропонують носити поверх шовкових блуз із строкатим, яскравим принтом.

Криваво-червоні піджаки можна зустріти і в колекції Trussardi, а французький модний будинок Elie Tahari представив на подіумі серію дивовижно елегантних піджаків глибокого, насиченого темно-синього відтінку.