RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Жіноче взуття - туфельки для Попелюшки

Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі

Туфлі важливіші за плаття - свідчить народна мудрість. Модний, елітний одяг у поєднанні з взуттям а la «серп і молот» справляє враження куди як гірше, ніж робітничо-селянська тілогрійка на фуршеті. Історія Попелюшки, відомої всім з дитинства представницями слабкої статі, лише підтверджує тезу про важливість туфель. Диво для Попелюшки здійснює не розкішне плаття, не позолочена карета, і навіть не стильна зачіска. Диво здійснюють кришталеві туфельки - останній писк моди і витонченості того часу.

Утилітарне визначення взуття повідомляє, що взуття - це елемент одягу, який надівається на ноги і застосовується для теплового і механічного захисту ніг. Визначення нудне і позбавлене якого б ні було натяку на романтику. Якби воно повністю відповідало істині, то ми до цього дня красувалися б в личаках або обмотках з шкур. Адже вони забезпечують і тепловий, і механічний захист ніг, і поза сумнівом є елементом одягу.

Але взуття всіляке, а жіноче взуття всіляке удвічі. Значить, йдеться не лише про тепловий і механічний захист. Взуття - це ще і прикраса, аксесуар для одягу.

Отже, які ідеальні туфельки для Попелюшки? Яке взуття в змозі повністю змінити життя жінки, зробити її чарівною і витонченою, перетворити служницю на принцесу?

Одна з найважливіших функцій жіночого взуття - підкреслити стрункість ніг, візуально подовжити ногу (у повній відповідності з віяннями моди). Туфлі, що подовжують ноги і що підкреслюють (а буває, що і що створюють) їх стрункість, володіють вузькими, витонченими носками. Якщо ноги повні, то вузький носок візуально робить їх стрункіше. Квадратний або круглий носок в туфлях навпаки - повнить ногу.

Слід зауважити, що не потрібно доходити до абсурду. Вузькі, довгі, заломлені вгору носки туфель (а la «старик Хоттабич») справляють враження недоладності і є верхом несмаку. А якщо врахувати, що такі туфлі зазвичай зшиті з шкіри поганої якості (а то і зовсім з штучної шкіри - причому, теж поганої якості), прикрашені намистинками і склом (ну прямо аборигени південних островів часів робінзона Крузо, любителі намист і дзеркал), то, дивлячись на це взуття, згадуються глухі колгоспи минулого століття і танці під гармошку з неодмінним спльовуванням лушпиння від насіннячок.

Відмінно підкреслює стрункість ніг і візуально подовжує їх каблук: високий і тонкий. Але далеко не у всіх випадках можна носити такі туфлі. Для бізнес-вумен, наприклад, вони не дуже підійдуть - в робочий час. Але туфлі на невисокому і широкому каблуці можуть виглядати не менше витонченими - при формі класичних човників (до речі сказати, ця форма - універсальна і вічно в моді, навіть знамениті туфельки Попелюшки були кришталевими човниками).

А ось жіночі чоботи прекрасно стройнят ногу не стільки за рахунок носка, скільки за рахунок халяви (голенища - рос.). Довгі, облягаючі халяви навіть при квадратному носку і повній відсутності каблука створюють враження довгих і струнких ніг. Халява ні в якому разі не повинна пережимати ногу, вгорі не повинно бути жодної складочки шкіри, що утворюється при дуже вузькій халяві.

До взуттєвої моди увійшли каблуки всіляких форм. Головна вимога до каблука - зручність. Нога повинна відчувати себе комфортно. Інакше модельне взуття здатне перетворитися на «іспанські чобітки», у вишукане знаряддя тортур. Звичайно, краса вимагає жертв, але чесне слово - не до такої міри. Тим паче, що зі всієї різноманітності можна вибрати те, що потрібно саме вашим ногам.

Колір жіночого взуття так само всілякий, як і фасони. Але підбираючи забарвлення або модель (або те і інше одночасне) слід пам'ятати, що взуття не існує в безповітряному просторі, а тільки як один з елементів одягу. Тому заздалегідь слід задуматися - з чим ви носитимете дану конкретну модель туфель, чобіт, черевик. Туфлі класичної моделі абсолютно не виглядають із спортивним одягом і навпаки. Кросовки і вечірнє плаття, зрозуміло, виглядають помітно, такий комплект вкарбувався в пам'ять всім і надовго. Ось тільки чи потрібна така пам'ять?

Золоте правило для вибору взуття: все повинно бути гармонійним. Уявіть, що ваш одяг (у тому числі і взуття) - це музичний витвір. Вслухайтеся, як він звучить, чи немає дисонансів і фальшивих нот. Зверніть увагу: чи не виявилося так, що деякі музичні фрази належать абсолютно іншому твору.

Взуття повинне відповідати не лише загальному стилю одягу, але і аксесуарам. Взуття повинне знаходитися в гармонійній єдності з сумкою і біжутерією. Вони доповнюють один одного.

Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі
Жіноче взуття - туфлі

Підведемо підсумок, опишемо ідеальні туфельки для Попелюшки: зручні, стильні, з вузькими носами (не довгими!), на неширокому каблуці (або на каблуці складної форми, але який створює враження масивності), що гармонують з іншим одягом і створюють єдиний ансамбль з аксесуарами. Як бачите, вимоги прості, зате ефект може перевершити всі чекання.

А історія про Попелюшку несе в собі ще одну важливу інформацію про взуття: взуття має бути за розміром. Інакше чекати дива безглуздо.

По матеріалам interlinks.ru