RSS


Категорії статей: Модні бренди ;

Zara - історія і сучасність

Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одна з найвідоміших марок, яка випускає одяг, взуття і аксесуари. Перший магазин цієї марки був відкритий в 1975 році в Іспанії, в місті Ла-Картунья. Його власником був Амансио Ортего Гаона, в ті часи - звичайний продавець одягу. Секретом успіху одягу цієї марки став рекордно короткий термін її виготовлення - він не перевищував 15 днів при досить великих об'ємах! Це дозволило дизайнерам не на секунду не відставати від моди і випускати саме той одяг, який був зажаданаим в дану мить. Господар марки був унікальною людиною, яка розробила оптимальну систему виробництва, складування і продажів, при цьому він завжди тримав ціни на свої вироби на відмітці доступній для більшості покупців.

Це дозволило йому в найкоротші терміни придбати магазини в Португалії, а в кінці 80-х - початку 90х- вже у Франції, США, Великобританії, країнах Близького сходу. Zara впевнено крокувала по всьому світу, і ставала улюбленою маркою мільйонів людей.

Із самого початку компанія Zara пропонувала декілька стилів одягу: жіночий, чоловічий, молодіжний, та демократичний з вмістом синтетики. Цей одяг був доступний широкому колу покупців, зацікавлював неординарними рішеннями і несподіваними поєднаннями звичних стилів і тканин.

Зараз Zara - величезна успішна компанія, яка відрізняється своїм особливим стилем. Сучасні критики не втомлюються сперечатися про те, що ж так приваблює покупців саме до цієї марки. Секрет все той же - останні покази мод завжди знаходять своє віддзеркалення в моделях Zara, вони ніколи не відставали і не відстають від моди, якою б вона не була і як часто б не мінялася.

Zara до цих пір випускає лінію Zara woman. Жінки по всьому світу закохалися в якість натуральних тканин, витончені силуети, ефектні неординарні рішення, які властиві саме цій лінії.

Zara Basic - ця лінія, що містить синтетику. Вироби цієї лінії стають яскравою родзинкою мільйонів людей.

Zara TRF - лінія, яка дозволяє підліткам виглядати стильно і виражати свою індивідуальність. Саме тому вона так популярна в багатьох країнах сучасного світу.

Zara Man - чоловіча лінія, яка втілює в собі класично канони стилю.

Саме ця компанія пропонує одяг для усіх, хто цінує класику і при цьому бажав би виглядати актуально за будь-яких обставин. Ви можете бути впевнені - купивши якусь модель в магазині Zara, ви вже не знайдете її на прилавках через тиждень. Колекції цієї марки оновлюються і частіше - до 2-х раз на тиждень. Будь-який модник буде в захопленні від можливостей, які дарує Zara, зберігаючи при цьому демократичні ціни.

Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг
Zara - одяг

При такому об'ємі робіт, в магазинах цієї марки практично неможливо зустріти річ, яка була б неприємна на дотик, неякісна або негарна. Дизайнери примудряються створювати якісний одяг так часто, що дрібні недоліки, які все ж зустрічаються, не здатні негативно вплинути на думку більшості.

Якщо ви хочете завжди йти в ногу з часом, якщо ви любите часто міняти гардероб, якщо хотіли б мати гарантії якості - марка Zara саме те, що вам потрібне. Ви зможете балувати себе так часто, як того захочете, купуючи не лише приголомшливий одяг, але і взуття, аксесуари і білизну.