RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Запонки

Запонки
Запонки
Запонки
Не дивлячись на те, що в історії запонок був час, коли вони були досить доступними широкому колу споживачів, зараз це швидше предмет розкоші, ніж повсякденного користування. Дешевих запонок практично немає, проте ціни все одно значно різняться. Одними з найдорожчих запонок була визнана робота лондонського дизайнера Джанні Віве Сульман. Ці запонки були виготовлені із золота 750-ої проби, інкрустовані діамантами і коштували 40 тисяч доларів. Зовсім недавно на одному з Лондонських аукціонів інші запонки були продані за 8 тисяч євро. На запонках «Добролет» зображений літак, попередник «Аерофлоту». Не менше цінуються «іменні» запонки з вензелями.

Як відомо, у 1935 році Уолліс Сімпсон подарувала принцові Уельському Едуардові платинові запонки, діамантовий багет яких прикрашав вензель з букв W і Е. А вже в 1987 роки на аукціоні їх готові були купити за 40 тисяч доларів. Зараз же вони коштують ще дорожче.

Зрозуміло, є і набагато дешевші запонки. При цьому на різні заходи личать різні за ціною і оформленням аксесуари. Так, на урочистий вечір на честь дня народження королеви, краще підібрати запонки з дорогоцінного металу і відповідних каменів. Тоді як на неофіційну зустріч з партнерами можна одягнути і простіші запонки із стразами або емаллю.

Запонки не лише скріплюють манжети, але і багато що можуть розповісти про свого власника окрім того, що перед вами елегантний чоловік. Модними запонками можна підкреслити своє прагнення завжди бути в курсі подій - для цього варто підібрати що-небудь з колекції Elgin. Сучасний вінтаж, який в запонках Elgin виглядає як відкритий годинниковий механізм останні пару років утримує свої позиції в світі моди. При цьому дизайнери Elgin створили дійсно предмет розкоші - запонки з 18-каратного золота є годинниковим механізмом, зібраним з коліщаток і болтів, випущених в першій половині минулого століття.

Не менш цікаві запонки представлені англійською компанією Alchemy Gothic. Недорогі за рахунок металу (зроблені з олова з чорною або червоною полірованою емаллю), ці аксесуари виглядають вельми незвично. Мало хто залишиться байдужим, коли рукави вашої сорочки прикрашають запонки у вигляді труни, черепа з кістками, павуків або стріл хаосу. Готичний антураж останнім часом також тримається на піку моди, а у поєднанні з чорним класичним костюмом виглядає не лише незвично, але і вельми елегантно.

Не менш відомі запонки таких фірм як Boyer (з кріпленням на шарнірах на кшталт сучасних конструкций), які продаються переважно на аукціонах, та запонки від Patek-Philippe, Tiffany & Co, S.T.Dupont, Piaget, та інші. Нові і незвичайні запонки розробляють не лише певні фірми, але і відомі ювеліри. Наприклад, Аарон Баша пропонує чоловікам прикрашати манжет різноколірними жабами, автомобілями, конячками або сумками для гольфу. Інші дизайнери радять вибрати спортивні або нейтральні запонки. Серед дизайнерів, що займаються розробкою цих аксесуарів, можна відзначити такі імена як: Jan Leslie, Elizabeth Parker, Ian Flaherty, Hot Diamonds, Simon Carter, Square Mile, Mon Art, LBB, Veritas, ZAP, Thompson London, Tateossian .

Запонки
Запонки

Запонки
Запонки
Запонки
Запонки
Запонки
Запонки
Запонки
Запонки
Запонки
Запонки

Хотілося б ще додати декілька слів, про те, як потрібно носити запонки. Зазвичай запонка підбирається в тон затиску для галстука (інколи вони складають один комплект), але можливі і інші варіанти. При цьому важливо пам'ятати, що якщо ви носите запонки, то вони повинні поєднуватися з галстуком, годинником (особливо металом циферблату) і ременем. Якщо необхідно надіти смокінг на урочистий захід, слід пам'ятати, що запонки повинні підбиратися під колір сорочки, або під колір піджака, при цьому кольорові запонки підбираються під колір сорочки, галстука або нагрудної хустки. У всіх інших випадках необхідно стежити аби колір металу збігався з кольором інших аксесуарів. На весілля запонки підбираються за кольором обручки. Якщо ж ви вирішили комусь подарувати запонки і не можете визначитися з кольором, то вибирайте білий метал (олово, срібло, біле золото, платину): з одного боку це поширений варіант, а з іншої - цей колір запонок зараз в моді.