RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Яким має бути весняне пальто?

весняне пальто
весняне пальто

Весна йде - весні дорогу! Радісне пробудження природи мимоволі відбивається і на нашому настрої. Довкола нові запахи, з кожним днем все яскравішим стає буйство фарб - і це оновлення кольорів хочеться неодмінно перенести і на свій образ. Що роблять жінки в такому разі? Цілком вірно: оновлюють гардероб!

Безперечно, «цвяхом програми» в цьому випадку є весняне пальто. Воно модне і зручне, універсальне і жіночне. Так чи варто шукати йому заміну? Однозначно, ні. А ось що варто зробити, так це грамотно підійти до вибору цього незамінного предмету гардероба. Не потрібно квапитися і відмахуватися, мовляв, нічого складного в цьому немає: сподобалося, купила, ношу. Річ у тому, що свою неперевершену чарівність і чарівливу жіночність пальто зможе проявити лише в тому випадку, якщо воно гармонійно поєднується з іншими деталями образу і підібране з врахуванням особливостей фігури його власниці.

Отже, яким же має бути весняне жіноче пальто? Перш за все, зручним, легким, але при цьому досить теплим. В такому разі ідеальною тканиною для пальта на цю пору буде кашемір. Цей дивний натуральний матеріал при всій легкості, насправді дуже теплий. До того ж, кашемір м'який, легкий і зручний в носці, а також, що не маловажно, зберігає первинний колір і зовнішній вигляд довгий час. Єдине, що може загрожувати пальту з кашеміру - поява катишків в місцях тертя, проте при правильному догляді цей дрібний недолік легко усувається.

Яке пальто вам личить?

Пам'ятаючи про те, що само по собі весняне пальто покликане підкреслити в своїй власниці елегантність і жіночність, варто вибирати модель, яка здатна приховати недоліки фігури і підкреслити переваги. Саме з цієї причини не потрібно сліпо віддавати перевагу ультрамодним новинкам, а необхідно звернути увагу, наскільки таке пальто відповідає фігурі.
Отже струнким і високим підійде практично будь-яка модель. Щасливій власниці довгих ніг варто зрівноважити пропорції фігури недуже коротким весняним пальтечком, яке опускається до середини стегна. Жінкам з Т-подібною фігурою, коли плечі в порівнянні із стегнами істотно ширші, варто віддати перевагу приталеній моделі з широким відкидним коміром з "розкльошом" на рівні стегон.

Жорстоко помиляються жінки, чия фігура відрізняється пишнотою форм, коли намагаються приховати цей недолік під широкою драпіровкою весняного пальта а-силуету. Такий прийом провокує зворотний ефект: фігура здається ще пишнішою. В цьому випадку порада стилістів така: варто вибрати модель з щільною посадкою, середньої довжини.

весняне пальто
весняне пальто
весняне пальто
весняне пальто
весняне пальто
весняне пальто
весняне пальто

весняне пальто
весняне пальто
весняне пальто
весняне пальто
весняне пальто
весняне пальто
весняне пальто

Тим, чий зріст відрізняється мініатюрністю, важливо запам'ятати одну деталь: перевагу у виборі весняного пальта варто віддати укороченій моделі півпальта або пальта середньої довжини (не довше, ніж на ширину долоні нижче за коліно).

Коли необхідний силует визначений, можна дати волю смаку і фантазії, вибираючи з представлених моделей таку, яка привабить наявністю оригінальних деталей: крупних гудзиків, рукавів в три чверті і рукавів-воланів незвичайного крою і т. п. @ed