RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Як зав'язувати галстук (різні способи, відео)

як завязувати галстук
як завязувати галстук
як завязувати галстук
Галстук - невід'ємний атрибут гардероба будь-якого успішного чоловіка. Одні представники сильної статі з успіхом використовують галстук для створення стильного образу, що підкреслює індивідуальність свого господаря, інші терпіти не можуть «зашморг», знімаючи його при першій же нагоді. Як зав'язувати галстук, знають не лише чоловіки, але і жінки, що дбайливо доглядають своїх кавалерів.

Історія галстука

Галстук - це не сучасний аксесуар, це старовинний предмет гардероба, який носили ще древні римляни. Легіонери пов'язували хустки довкола шиї для тепла, і цю моду перейняли румуни, потім хорвати і французи. Імператор Людовік XIV був був у захваті від оригінальних і красивих речей, і ця новинка припала йому до душі. Завдяки Людовикові шийні хустки стали головною прикрасою чоловічого туалету французів. Для виготовлення галстуків в ті часи використовували мережива і тканини, тому зав'язувати вузли було досить важко. З роками галстук став втрачати свою химерність, з'явилася індивідуальність в кожної моделі. У XIX на зміну ручним галстукам прийшли фабричні, а через декілька десятиліть були придумані затиски для цього аксесуара. Проте сучасний варіант галстука з'явився лише в XX столітті.

Популярні і прості вузли

Способів зав'язати галстук немало, проте середньостатистичний чоловік в кращому разі знайомий лише з одним-двома, навіть не підозрюючи, що є можливість створювати більш оригінальні вузли. Східний вузол заслужено вважається одним з найпростіших, і в той же час використовують його не часто. Головне достоїнство цього вузла - його невеликі розміри, що підкреслюють красу важкого матеріалу. А недолік - для здобуття красивого результату необхідна акуратність і уважність, інакше недбало зав'язаний вузол розв'яжеться в самий непідходящий момент. Кінці галстука схрещуються виворотом назовні, потім широкий кінець галстука протягується направо і кладеться поверх вузького кінця. Залишається лише провести його через шийну петлю від низу до верху і затягнути широкий кінець через вушко. Для тих, хто не володіє особливою вправністю, привабливішим буде простий вузол, або як кажуть англійці, «four in hand». В результаті зав'язування виходить тонкий вузол конічної форми. Для простого вузла прекрасно підійдуть галстуки будь-якої довжини і будь-якого матеріалу.

Оригінальні вузли з різних країн

Арістотель Онассіс - знаменитий магнат грецького походження, один з найбагатших чоловіків світу, став ще і творцем незвичайного галстукового вузла. «Онассіс» зав'язується на основі простого вузла, а потім уміло ховається від сторонніх очей легким рухом, який широкий кінець галстука проводить направо крізь шийну петлю. Ще один східний вузол під назвою Кельвін трохи складніший, проте додає своєму володареві деякий шарм, тому як в результаті виходить красивий вузол з абсолютною симетричністю і дещо збільшеною щільністю. Схожий з «Кельвіном» діагональний вузол, який не зовсім звичний для очей і часом не під силу навіть фахівцям, проте якщо постаратися, результат перевершить всі чекання. Цей вузол винайшли Давіде Моськоні і Ріккардо Вілларосі, що описали його в «Книзі галстуків» в 1985 році. Широкий кінець галстука протягується двічі в шийну петлю, тому вузол набуває нестандартної, але не менш привабливої від цього форми. Трикутну форму має вузол «Нью-классік», дарований світу італійцями. З першого разу він навряд чи вийде. Для тих, хто все ж не звик витрачати багато часу і сил на те, аби зробити оригінальний вузол, придуманий ще один простий варіант - американський вузол «Пратт», який зав'язують з 1989 року. Формою вузол нагадує «Вінзор» і прекрасно підходить для коротких галстуків з наповнювачем. З Франції прийшов до нас вузол «Сент-Ендрю», близький за розміром до «Напіввіндзор». Легка кривизна вузла у вирізі коміра сорочки додає образу м'яку недбалість і особливий шарм.

Галстук здатний прикрасити собою будь-кого: не лише чоловіка, але і жінку. Головне, аби він був вибраний правильно і із смаком.

Як зав'язувати галстук: простий спосіб, відео

Як зав'язувати галстук: багато способів, відео