RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Як одягатися при повній фігурі

одяг для повних
одяг для повних
одяг для повних

Багато дівчат намагаються позбавитися від зайвої ваги, яка складується на тілі у вигляді округлостей різної міри вираженості. Але не завджи вдається схуднути. Замаскувати повноту фігури насправді нескладно, але робити це потрібно з розумом.

Перш ніж підбирати відповідний одяг, дуже важливо пам'ятати, що жінка, яку називають «у тілі», теж може бути красивою і стильною. Гардероб треба підбирати правильно, тоді жінка відчуватиме себе впевнено, а оточуючі не звернуть увагу на наявність яких-небудь проблем з фігурою.

Колір

Варто також пам'ятати, що підбір правильного вбрання - це не лише питання статури, але і настрою. Коли ми одягаємося в чорне або в будь-який інший темний колір, ми ніби ховаємося. І зовсім навпаки з яскравими, світлими кольорами. Надіваючи одяг насиченого відтінку, ми привертаємо увагу, підкреслюючи свій настрій і світогляд. Коли йдеться про виборі одягу для того, щоб приховати зайву повноту, треба дуже уміло і акуратно грати з кольорами. Де потрібно - підкреслити і привернути увагу до безперечних переваг фігури, інше - приховати.

Крій

Єдине і найголовніше табу при - це облягаючі силуети. При цьому зовсім необов'язково вибирати вільний одяг, який буде мішком висіти на фігурі. Він не повинен приховувати фігуру цілком.

Варто уникати коротких щільно застебнутих вузьких курток або «косух» - хай вони будуть розстебнутими.

При загальній повноті варто звернути увагу на спідниці, які витягуватимуть силует. Тобто, кращий вибір - це подовжена спідниця по фігурі, а не широка до коліна.

Тканина і малюнок

Не секрет, що "худять" матова тканина і матеріали глибоких темних тонів. Проте, як вже було сказано раніше, якщо темперамент просить яскравих фарб, то необов'язково втискувати себе в лещата темного кольору. Можна різноманітити образ і соковитими фарбами, лише дозволено це в зонах з найменшими проблемами, ще краще - в аксесуарах. При зайвій вазі блискучі тканини стоять під абсолютною забороною, оскільки візуально лише додають об'єм.

Вертикальна смужка як і раніше залишається фаворитом, що допомагає заново намалювати струнку фігуру. Проте немає жодної заборони і для горизонтальної смужки, правда, вона має бути широкою.

Аксесуари, не дивлячись на те, що повинні прикрашати і відзначати образ, варто вибирати якраз найбільш тонкі, делікатних об'ємів, аби не перенавантажувати візуально зовнішній вигляд. Але що стосується зачіски, то тут діє інший закон. Треба уникати коротких стрижок і гладких укладок, які створять диспропорцію.

Зональні хитрощі

Для маскування дуже вираженого живота, стегон, сідниць, існують свої невеликі хитрощі.

Одна з найбільших проблем, яка додає незручності дівчатам, - це великий живіт, що створює ефект відсутності талії і загальної повноти. Інколи для маскування живота досить акцентувати увагу на грудях за допомогою квадратного горлового вирізу. Ділянка живота при цьому має бути досить вільною, і щоб ще більше відвернути увагу від зайвого жирку, можна надіти пояс або ремінь, які сидітимуть практично на стегнах.

одяг для повних
одяг для повних
одяг для повних

одяг для повних
одяг для повних

одяг для повних
одяг для повних
одяг для повних
одяг для повних

одяг для повних

Аби сідниці виглядали апетитними, а не надмірно важкими, потрібно носити або вільні брюки, або прямі, прилеглого силуету. В цьому випадку варто уникати розкльошених брюк, які створюватимуть непотрібний контраст між повними сідницями і нижною зоною.

При досить широких стегнах потрібно робити все, аби область талії була добре закрита одягом, інакше створюється виразний контраст між тонкою талією і важким низом. Можна навмисне привертати увагу верхній частині тіла, вибираючи яскраві топи з малюнками, кишенями, куртки з об'ємними плечима.

При повних руках варто уникати одягу з тонкого трикотажу, який буде в самому невигідному світлі їх підкреслювати. Кращим варіантом в цій випадку будуть широкі довгі рукави..