RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

В"язані шарфи модна деталь осіннього гардероба

В'язаний шарф - невід'ємна частина жіночого гардероба для холодного осінньо-зимового сезону: шарфи носять і модниці, що стежать за найактуальнішими тенденціями, і прибічники консервативного стилю. Це, втім, зовсім не дивно, адже в'язаний шарф не лише допомагає захистити обличчя і шию від пронизливого вітру і зимового холоду, але і дозволяє внести родзинку до найпростішого ансамблю.

Саме тому в'язані шарфи вже давно залучили увагу модних дизайнерів і мода на шарфи міняється чи не щосезоно. Так, наприклад, декілька сезонів назад в моду увійшли снуди - своєрідний «гібрид» звичайного шарфа і головного убору. А в сезоні осінь-зима 2011-2012 однаковою популярністю користуються і дуже вузькі, довгі в'язані шарфи, і, навпаки, шарфи широкі, що виконують роль своєрідного палантина.

Вузький в'язаний шарф: родзинка колекцій осінь-зима 2011-2012

Хоча, здавалося б, в'язаний шарф - деталь жіночого гардероба виключно традиційна, і нічого нового в цій області придумати вже неможливо, проте в сезоні осінь-зима 2011-2012 модні дизайнери зуміли запропонувати нову версію аксесуара. Одна з найцікавіших новинок сезону - вузький і дуже довгий в'язаний шарф, нарочито недбало обернутий довкола шиї кілька разів. Вільні кінці шарфа при цьому можуть досягати поясу, а в деяких випадках - навіть спускатися до коліна. Цікава і, безумовно, привертаюча увагу інтерпретація класичного в'язаного шарфа, довгий і вузький шарф доповнив колекції відомих модних брендів - таких, як Band of Outsiders, Jill Stuart.

вязані шарфи 2012вязані шарфи 2012

В'язаний шарф в ролі палантина

Абсолютно протилежний тренд в категорії модних шарфів - дуже широкі в'язані шарфи, які з успіхом виконують роль своєрідного палантина. У сезоні осінь-зима 2011-2012 прихильником таких шарфів виявився італійський дизайнер Джорджо Армані: у колекції для лінії Emporio Armani кутюрье знайшов місце для широких, довгих в'язаних шарфів, прикрашених довгою бахромою і недбало накинутих на плечі. Судячи по колекції Армані, довгий і широкий в'язаний шарф в сезоні осінь-зима 2011-2012 можна носити практично з чим завгодно - від класичного зимового пальта до будь-якого ансамблю в casual-стилі (в Emporio Armani, наприклад, такі шарфи доповнює поєднання брюк і водолазки).

вязані шарфи 2012вязані шарфи 2012

В'язаний шарф: головне - деталі

В'язаний шарф може бути і суто утилітарним аксесуаром, і справжньою прикрасою ансамблю - все залежить лише від фантазії творців. Так, наприклад, британський модний бренд Mulberry перетворив в'язаний шарф на цікаву деталь гардероба за рахунок декоративних деталей - в'язані шарфи з колекції Mulberry осінь-зима 2011-2012 прикрашають то довга, пухнаста бахрома, то великі помпони. В'язані шарфи в колекції Mulberry допомагають перетворити на осінній ансамбль предмети гардероба суто літнього - наприклад, «утеплюють» і балансують легкі спідниці-максі з квітковим принтом. А ось в колекції осінь-зима 2011-2012 італійського бренду Les Copains головна прикраса в'язаних шарфів - крупна фігурна в'язка і насичені, привертаючі увагу відтінки, від бірюзового до м'ятно-зеленого.

вязані шарфи 2012вязані шарфи 2012

Круглий в'язаний шарф

Ще одна цікава новинка сезону осінь-зима 2011-2012 - так званий «круглий» шарф, зв'язаний особливим способом. Такі шарфи доповнюють осінньо-зимову колекцію американського дизайнера Донни Каран - крупна в'язка робить їх досить масивними, але легка і дуже тепла шерсть перетворює на практичні і одночасно стильні аксесуари. Схожий принцип в'язки відрізняє і шарфи з чергової колекції британського дизайнера Стели Маккартні для Adidas - за рахунок оригінального способу в'язки «круглі» шарфи відмінно захищають шию і обличчя від холоду.

вязані шарфи 2012вязані шарфи 2012

В'язаний шарф: актуальна покупка

Дизайнерські колекції сезону осінь-зима 2011-2012 ввели моду на хутряні шарфи - незвичайні вироби з хутра нетрадиційних, яскравих кольорів фігурують в колекціях найвідоміших брендів, від Armani до Prada. Проте зліт популярності шарфів з хутра жодним чином не позначився на актуальності в'язаних шарфів - вузькі або широкі, з декоративними деталями або фігурною в'язкою, такі шарфи як і раніше залишаються центральним елементом гардероба для холодної погоди.

вязані шарфи 2012
вязані шарфи 2012