RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

В"язані плаття

В'язані плаття

В'язані плаття
В'язані плаття

Як тільки настають холоди, ми прагнемо наповнити свої шафи затишним зігріваючим трикотажем. В'язаний светр - деталь класична, ніколи не покидаюча осінньо-зимовий гардероб. Багато років він носився в своєму звичайному варіанті, із спідницею, брюками, джинсами, потім став опускатися все нижче і нижче доки не перетворився на плаття. Сьогодні ми можемо надівати і плаття-светр і просто в'язане плаття, навіть не розуміючи чіткої між ними різниці.

Проте різниця, якщо і є, великого значення не має, як і довжина сучасного в'язаного плаття, яке нестримно увірвалося на модні підмостки і прохолодні вулиці в найрізніших варіантах.

Трикотаж сьогодні в пошані: він є в достатньому об'ємі як і у мас-маркету, так і в «люкс»-марок. Трикотажні речі досить всілякі, і досить всього одної невірної деталі, як все прагнення попасти в модний струмінь за допомогою в'язаного плаття зійде нанівець.

При покупці в'язаного плаття, особливо того, яке ви маєте намір носити в сезоні осінь-зима 2010/2011, важливо зберігати певні рамки, які вже заздалегідь обкреслені дизайнерами. Якщо ви вирішили зігрітися за допомогою зручного, м'якого стильного в'язаного плаття, знайте, що фактура, який би не був трикотаж - товстий і щільний або тонкий джерсе, грає головну роль. Тому підбирати крій плаття, а також його декоративне оформлення вартує з розрахунком на лаконічність. Інакше, віддавши перевагу веселенькому забарвленню, легковажним узорам або яким-небудь бубонцям, ви ризикуєте зійти за вихованку дитячого саду, і, розмірчик плаття лише підкреслить безглуздість образу. За традицією, демократичні марки пропонують сміливіші в колірному плані варіанти платтів, тоді як в дефіле пре-а-порте подіум зігрівався моделями пастельних тонів і сірого кольору у величезній кількості.

Класика трикотажного жанру - це плаття-светр з горлом-одворотом. Такі моделі можна знайти в Diesel, Oasis, де панують традиції в білому або чорному кольорі, з довгим рукавом і облягаючими формами. Такі плаття підійдуть для прогулянок по місту, якщо зверху буде надітий легкий плащ або пальто твіду, а надіте разом з довгими чобітьми, на яких можна зробити акцент, таке плаття створить дуже романтичний осінньо-зимовий образ.

Повертається тенденція з 80-х: плаття з довгим рукавом йде до ліктя вільно, а потім перехоплює його і до зап'ястя спускається вже щільно по руці. Такий дизайн створює ілюзію засуканих рукавів, і такі плаття можна знайти у величезній кількості колекцій. Серед них Diane von Furstenberg, Rick Owens, Thomas Wylde, Halston, Helmut Lang.

Ще одна тенденція, яку важко ігнорувати, - це плісе, драпіровки, складки, які популярні і необхідні для тонкого трикотажу. Складочки круті або ледве виражені зачіпають в'язане плаття всюди: знову в стилі 80-х на грудях, на талії, на рукавах. Витончені складки на чорному тонкому трикотажному платті з поясом зроблять його варіантом вечірнього плаття, а сіре в'язане плаття з драпіровками отримує абсолютно неймовірні форми. Позбавляючись рукавів, воно зробить з вас грецьку богиню, як наприклад це під силу вечірній сукні з поясом Vanessa Bruno.

Асиметрія у в'язаних платтях - це, мабуть, те, чого ми не бачили раніше в цього консервативного предмету гардероба. Цікаву подобу платтю додає горло, яке або оголяє плече, як в Diane von Furstenberg, або, по-старому, виріз загострюється в один бік на грудях, як запропонували Topshop.

В'язані плаття
В'язані плаття
В'язані плаття
В'язані плаття
В'язані плаття
В'язані плаття
В'язані плаття

В'язані плаття
В'язані плаття
В'язані плаття
В'язані плаття
В'язані плаття
В'язані плаття
В'язані плаття

З чим і куди носити в'язане плаття залежить від його дизайну. Чорне і сіре плаття з драпіровками, контрастним поясом (для сірого рожевий або фуксія, для чорного - яскраво-червоний), асиметричним вирізом підійде для виходу в світ. Ультракороткі варіанти чудово виглядатимуть вдень з леггінсами і туфлями на високому стійкому каблуці. Лаконічніше по дизайну плаття, якщо воно, наприклад, з V-подібним вирізом і коротким рукавом, можна надівати на водолазку, вирушаючи у офіс. Підбирайте до короткого в'язаного плаття чоботи, але не ботільони і бажано не ботфорти, краще класичні, поєднуючи їх з матовими щільними колготками. Якщо плаття подовжене - заходить за коліно і більш близьке до урочистого, то можна надіти шпильки.@ed