RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

В'язане пальто: стильне рішення для осіннього гардероба

В'язане пальто
В'язане пальто

Пальто традиційно вважається одним з основних предметів гардероба осінньо-зимового сезону. Ідеально поєднуючись з будь-яким стилем, будь то формальний діловий гардероб, стиль casual або навіть коктейльне вбрання, пальто абсолютно незамінне в будь-якій ситуації. За останні декілька сезонів в'язане пальто перетворилося на стильну альтернативу традиційному пальту з твіду або шерстяному, з успіхом завоювуючи міжнародний подіум.

Перша і, мабуть, головна перевага в'язаного пальта - його нетрадиційний і тому завжди цікавий стиль: на відміну від класичних щільних шерстяних пальт, в'язані моделі передбачають куди більшу різноманітність стилів, колірних рішень, текстур. Саме тому в'язане пальто поповнило нові колекції багаточисельних модних дизайнерів, ставши по-справжньому незамінним предметом гардероба сезону осінь-зима 2010-2011. Стиль в'язаного пальта може варіюватися у широких межах: це і легка чарівність вінтажного стилю, і стильна недбалість хіппі-шику, і строга, елегантна лаконічність образу сучасної ділової жінки.

В'язане пальто на подіумі

Нетрадиційний стиль, неперевершена елегантність і в той же час винятковий комфорт в'язаного пальта завоювали визнання багатьох відомих дизайнерів. Так, наприклад, американський дизайнер Трейсі Різ в свою нову колекцію сезону осінь-зима 2010-2011 включила декілька вишуканих моделей в'язаних пальт, які за своїм кроєм більше нагадують кардігани. Моделі дизайну Різ - ідеальне і дуже стильне рішення для початку осені, коли прохолодний осінній вітер вже не дозволяє носити літні плащі, проте температура повітря ще недостатньо низька для того, щоб одягнути тепле традиційне зимове пальто. Носити в'язані пальта Трейси Різ пропонує з щільними колготками, класичними осінніми ботильйонами з шкіри і жіночними платтями з ніжного шовку.

Дещо більш практичні варіанти в новій осінній колекції запропонувала дизайнер Діана фон Фюрстенберг. Моделі дизайнера відрізняє, в першу чергу, оригінальна крупна в'язка і цікавий крій: зручна і практична довжина до коліна сполучена з оригінальними рукавами, пишними вгорі і завуженими від ліктя до зап'ястя. Носити таке в'язане пальто можна дійсно з чим завгодно. Завдяки класичним «осіннім» темним відтінкам вугільно-сірого і темно-коричневого в'язане пальто в стилі Діани фон Фюрстенберг буде однаково успішно поєднуватися і з діловим костюмом брюк, і із затишним теплим светром, і навіть з джинсами. Незамінний аксесуар для такого пальта - довгий в'язаний шарф, легко накинутий на шию і додаючий ансамблю штрих стильної недбалості.

Стильні в'язані пальта поповнили і колекцію Yigal Azrouel сезону осінь-зима 2010-11. Як і у випадку з колекцією Трейси Різ, моделі в'язаних пальт Yigal Azrouel нагадують класичний кардіган не лише крієм, але навіть забарвленням: пальто немов складене з широких різноколірних в'язаних смуг. Фактично, моделі Yigal Azrouel можна вважати чимось середнім між традиційним кардіганом, осіннім пальтом і стильним пончо: особливу привабливість в'язаному пальту забезпечує вільний, трошки недбалий і виключно зручний крій. Як і Діана фон Фюрстенберг, дизайнери Yigal Azrouel пропонують поєднувати в'язані пальта з довгим шарфом - але не з шерсті, а з контрастних по текстурі легких матеріалів.

В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто
В'язане пальто

Комфорт у поєднанні з красою стали основою в'язаних пальт знаменитого бренду Ralph Lauren в новому осінньому сезоні. Лейтмотивом всієї колекції бренду стала легка і стильна недбалість хіппі-шику: довгі, практично до середини гомілки в'язані пальта в колекції Ralph Lauren поєднуються з вільними летючими спідницями-максі з абстрактним квітковим принтом і затишними простими шерстяними светрами. Довершують образ гармонійно підібрані деталі: широкий пояс з м'якої коричневої шкіри з крупною пряжкою, доповнюючий загальний вінтажний стиль моделей, м'які замшеві чоботи. Колірна гамма одночасно проста і красива: м'які, по-осінньому насичені відтінки коричневого, темно-рудого, болотно-зеленого, у поєднанні із золотистими деталями, що нагадують колір осіннього листя.@ed