RSS


Категорії статей: Чоловічий одяг ;

В"язана шапка - стильний чоловічий аксесуар

вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
Традиційно жіночий гардероб куди всілякіше чоловічого, і справа не лише - і не стільки - в одязі, скільки в головних уборах. Якщо сучасна жінка сповна може надіти і в'язану зимову шапку, і кокетливий мініатюрний капелюшок, і навіть демократичну кепку, то у чоловіків не так багато варіантів для вибору - особливо взимку. Єдиним скільки-небудь стильним зимовим аксесуаром для чоловіка залишається звичайна в'язана шапка.

Дизайнерський аксесуар

Модні дизайнери, що займаються створенням чоловічих колекцій, поклопоталися не лише про стильний зимовий гардероб для чоловіків, що стежать за модою, але і про відповідні аксесуари. В'язані комплекти - шапки і шарфи - стали неодмінним атрибутом чоловічих колекцій поточного сезону. За різноманітністю колірних рішень і стилів чоловічі в'язані шапки не поступаються жіночим аксесуарам: у моді і крупна в'язка, і традиційна дрібна, і класичні круглі в'язані шапки, і шапки об'ємні, і такі, що нагадують жіночий берет.

Нью-йоркський дизайнер Нейл Барретт, наприклад, представив серію класичних чорних в'язаних шапок, які, через лаконічний дизайн, однаково добре виглядають і з шкіряною курткою в байкерскому стилі, і з традиційно елегантним чорним пальтом.

Цінителі спортивного стилю, що не відмовляються від спортивного одягу навіть взимку, можуть узяти приклад з осінньо-зимової колекції Dirk Bikkembergs, куди увійшли стильні в'язані комплекти з теплої і дуже затишній шерсті класичного сірого відтінку - традиційні спортивні в'язані шапки і відповідні по стилю і кольору шарфи.

Тим часом, модний бренд Lanvin намагався зробити чоловічі зимові аксесуари менш викликаючими, представивши серію класичних круглих невеликих в'язаних шапок нейтральних відтінків: сірого, бежевого, чорного. Таку в'язану шапку дійсно можна надіти з чим завгодно незалежно від стилю ансамблю: і з діловим костюмом, у поєднанні з яким аксесуари демонструвалися на подіумі Etro, і із зимовою курткою, і навіть із спортивним одягом. Стилісти Lanvin, втім, пропонують додавати стильний штрих, надіваючи звичайну в'язану шапку трохи набік.

Увагу на в'язані шапки звернув навіть Джон Галльяно - в його колекції можна знайти декілька довгих в'язаних шапок яскравих забарвлень: червоного, синього, помаранчевого, коралового відтінків.

Нові моделі

Модний бренд Etro запозичив аксесуари з жіночого зимового гардероба, одягнувши своїх моделей в теплі об'ємні берети крупної в'язки з різноколірної шерсті, які, втім, на чоловіках не виглядають як жіночий головний убір. Об'ємні берети Etro з кольорової шерсті передбачають деяку недбалість в стилі всього ансамблю: такі в'язані шапки відмінно поєднуються з яскравими і теплими зимовими куртками і светрами з обов'язковим високим горлом. Втім, дизайнери Etro пропонують носити яскраві берети і з верхнім одягом у більш формальому стилі - з пальтом і діловими костюмами: наприклад, з класичним чорним пальтом надіти яскраво-червону або бордову в'язану шапку. В результаті можна створити стильний образ, який добре відповідає уявленням про сучасного жителя мегаполісу, що стежить за модою незалежно від сезону.

Шапки, неначе запозичені з жіночого гардероба, в свою зимову колекцію включила Вівьен Вествуд. Моделі, створені британським дизайнером, привертають увагу не стільки крупною в'язкою, скільки невеликими шнурками з боків - які, за задумом Вествуд, мабуть, можна зав'язувати під підборіддям при особливо сильному вітрі.

вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка
вязана шапка

Джорджіо Армані, тим часом, запропонував ще одну стильну інтерпретацію класичної чоловічої в'язаної шапки - головні убори, що увійшли до його колекції , куди більше нагадують кепку з чітко вираженим козирком - лише з шерсті, крупної в'язки і досить м'якої форми і текстури. За винятком нестандартної форми, в'язані шапки від Армані не привертають увагу більш нічим - відповідно, залишаючись оптимальним варіантом навіть для прибічників украй консервативних поглядів в одязі. Своєрідний «гібрид» в'язаної шапки і кепки Emporio Armani краще всього підійде для гардероба в напівформальному стилі і буде стильно поєднуватися з укороченим пальтом і довгим кольоровим шарфом або светром з високим горлом, але ніяк не з спортивною зимовою курткою.