RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Вишиті плаття

вишите плаття
вишите плаття

Сьогодні часто можна почути в розмові жінок теми пов'язані з рукоділлям. Вони цікавляться досягненнями одна у одної, переймають досвід і просять поради, діляться схемами та розплутують вузлики. Будь-яка сучасна жінка в наші дні із задоволенням за бажання може відвести декілька годин в тиждень для улюбленого та цікавого заняття. Майстрині в'яжуть на спицях та гачком, роблять мережива за допомогою човника, бісероплетінням, але особливе місце у всі часи в рукоділлі займало вишивання.

Вишивка цінувалася з давніх пір, саме вона вказувала на багатство і знатність свого власника, вишивкою прикрашали національні костюми, плаття та сарафани. Вишивали в основному уручну, тому досвідчені майстрині завжди були в шані, а для їх роботи поставляли спеціальні золоті нитки та коштовні камені.

Сьогодні вишивати стало модним, вишивка поступово проникає в наш одяг, і вже на показах відомих дизайнерів можна бачити вишивку не тільки на платтях, але і на блузах, спідницях, навіть пальті.

Різноманітність техніки і матеріалів для вишивання дозволяє створити справжні шедеври і для цього не обов'язково бути досвідченим фахівцем.

Якщо вам здається, що куплена вами в магазині річ нудна і їй не вистачає яскравої плями, то сміливо купуйте вишиту сукню або самостійно вишивайте на ній певний мотив, головне аби він гармонійно вписався у ваш образ, а відтінки підібраних вами ниток поєднувалися із загальним тоном виробу. Так, наприклад, на платті або спідниці можна вишити гілку з квітами уздовж подолу, на комірі блузі трояндочки і листочки, вишити лацкан кишені на сорочці. На майках для повсякденної носки зазвичай вишиваються стебельчатым швом мордочки тварин: кішок, собак, тигрів. Якщо ви хочете бути чарівною у вечірньому платті, то виберіть для вишивки золоті нитки з простим і трохи витіюватим узором, аби лише підкреслити його розкішність.Вы уже ознакомились с модными трендами на 2015 год в "стане" платьев? Еще нет? Тогда спешите это сделать! Предлагаю к прочтению обзор вечерние платья 2015

Вишиті плаття Dolce & Gabbana 2012

вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття

Вишиті плаття в японському стилі

вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття

Вишиті плаття в індійському стилі

вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття

Як бачите варіантів вишивок безліч, а схем і узорів не злічити, тому якщо ви хочете, то можете з легкістю додати своєму образу трохи жіночності, романтики, при цьому продемонструвавши свої творчі дані. Якщо ви хочете бути модною і стильною, вишивайте і прикрашайте вишивкою свій одяг, тоді ваш образ буде неповторним.