RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Вечірні плаття

Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття

Невблаганно наближається новорічний святковий сезон, і ми без зусиль вгадаємо ваші думки. Вам нічого надіти на корпоративну вечеринку/коктейль-паті з друзями/студентський концерт.

Проте перед тим, як знову діставати з шафи чорні брюки і білу блузу, призначені для таких «урочистих випадків», - або ще гірше - святковий светр з аплікацією новорічного узору на зразок сніжинок або дзвіночків -розглянемо інший варіант - плаття. Нарядне, чарівне, неймовірно жіночне плаття - ідеальний одяг для будь-яких урочистих випадків. В допомогу вам ми підготували щось на зразок шпаргалки (і не забувайте - навіть саме прекрасне і ідеальне плаття доведеться трохи підігнати по фігурі, аби воно сиділо бездоганно і виглядало унікальним).

Вечірнє плаття: підкреслюємо жіночність фігури і спокусливі вигини

Ідеальне плаття для вас: плаття з американською проймою і ассиметричною спідницею. Не важливо, чи хочете ви підкреслити вже наявні спокусливі вигини фігури або створити їх на рівному місці, плаття з американською проймою і ассиметричною спідницею ідеально виконає ваше завдання. Американська пройма мимоволі притягує погляд до грудей (до реальної або уявної - аби створити ілюзію видатного бюста, надіньте підтримуючий бюстгальтер без бретелек ). Ассиметрічний поділ спідниці відкриває привабливий тил і стрункі ноги, зорово округлюючи стегна.

Вечірнє плаття: зорово зменшуємо округлі форми

Ідеальне плаття для вас: плаття-трапеція. Аби додати формам стрункість (особливо, зорово зменшити сідниці), немає нічого кращого за плаття із спідницею-трапецією. Така спідниця набуває форми трапеції, плавно облягаючи стегна і сідниці і розширюючись донизу. Розбіжність між сторонами трапеції не має бути дуже великою, інакше ви будете схожі не на дзвінкий колокольчик а на цар-колокол. Верх? Корсаж може бути будь-яким. Спідниці-трапеції особливо вдало поєднуються з верхом без бретелей або глибоким V-подібним декольте, що додає платтю відверту сексуальність.

Вечірнє плаття: виглядаємо стрункішими

Ідеальне плаття для вас: плаття-сорочка, що облягає фігуру нижче за груди. Аби виглядати стрункіше, потрібно підкреслити ті і частини тіла, якими ви задоволені. Майже кожна жінка не має претензій до грудної клітки безпосередньо під грудьми. Зверніть увагу на плаття-сорочку, в якій ця зона підкреслена швом або стрічкою, це приверне увагу саме до цієї ділянки вашого тіла. Спідниця плаття-сорочки має бути трапецієвидною, приховуючою стегна і сідниці. Глибокий V-подібний виріз створить ілюзію широких плечей (що, у свою чергу, допоможе зорово зрівноважити широкі стегна).

Вечірнє плаття: врівноважуємо широкі плечі

Ідеальне плаття для вас: плаття з короткими рукавами з рюшами або воланами з шифону і вільна пишна спідниця. Широкі плечі вимагають плаття з ніжних жіночних тканин, які б приховували їх; якщо ви залишите широкі плечі відкритими (вибравши плаття без бретелей або на тонких бретелях), то ризикуєте виглядати як плавчиха! Замість цього вибирайте плаття з шифону або шовку з короткими пишними рукавами, які звужують плечі. Внизу зрівноважити плечі допоможе вільна спідниця, що повторює контури ваших ніг, проте не плутається в них. Ассиметрічная спідниця-хустка або пишна спідниця ідеально завершать цей образ.

Вечірнє плаття: приховуємо повні руки

Так як вечірні плаття повинні виглядати святково, вам напевно хотілося б уникнути нудних платтів які повністю приховують тіло. Замість цього вибирайте плаття з рукавами (або облягаючими, або вільними і спадаючими), в якому відкриті інші ділянки тіла. Наприклад, зверніть увагу на плаття із спідницею-міні, аби продемонструвати стрункі ноги, плаття з глибоким вирізом на спині або красивим декольте.

Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття
Вечірні плаття

Вечірнє плаття: здаємося вищими

Ідеальне плаття для вас: плаття із завищеною талією і вільною спідницею. Плаття із струмуючої тканини із завищеною талією, що підкреслює груди, привертає увагу до верхньої частини тулуба - це зорово збільшує зріст. Проте такі плаття підходять не всім жінкам; тому вибирайте плаття з не дуже пишною спідницею (оскільки в цьому випадку ви станете схожими на вагітну), довжина якої доходить до коліна - не вище! Спідниця повинна ненав'язливо підкреслювати форму стегон. У поєднанні з босоніжками на високому каблуці таке плаття виглядає чарівно. @ed

По матеріалам interlinks.ru