RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Вечірні плаття для повних

вечірні плаття для повних

Не всіх природа нагородила стрункою підтягнутою фігурою, багато хто веде постійну боротьбу «за місце під сонцем», аби бути підтягнутою і стрункою. Але багатьом жінкам ця боротьба не під силу. Проте, це зовсім не привід закритися в “чотирьох стінах” і пропускати торжества і вечірки. А ось як виглядати на цих вечірках, зуміти приховати недоліки і підкреслити свої достоїнства, сьогодні ми і поговоримо. Тим більше правильно підібране вечірнє плаття для повних жінок творить дива і будь-хто відчуватиме себе королевою балу.

Адже на сьогоднішній день дизайнери і модельєри створюють шедеври не лише для струнких пані, але і для повних жінок. Давайте поглянемо, які мають бути вечірні плаття для повних жінок, аби вони відчували себе в них не лише елегантно, але і комфортно.

Почнемо з маленького чорного плаття, яке має бути у кожної жінки. І не дивуйтеся, правильно підібране маленьке чорне плаття, може бути не лише у струнких жінок. Для повних жінок воно має бути в міру строгим, підкреслювати витончені вигини тіла, але не дуже обтягуючим і завдовжки до коліна.

Якщо ви не хочете підкреслювати вигини, тоді для вас кращим варіантом буде вечірня сукня «в підлогу». Зазвичай повні жінки є власницями пишного бюста, сама природа підказує їм, що саме цю деталь необхідно підкреслити глибоким декольте, і краще якщо ви зупините свій вибір на трикутному вирізі. Мережива, банти і рюші, що створюють ще більший об'єм, небажані. А ось стрази або пайєтки - додадуть вашому платтю привабливості і блиску. Хочете привернути увагу до своїх грудей, краще зробіть це за допомогою красивого кольє, хоча такі груди і не вимагають додаткових акцентів.

Модельєри вважають, що найкращий варіант вечірнього вбрання для повних жінок - це плаття із завищеною талією. Завдяки цьому прийому ви візуально витягуєте силует, приховуєте свої недоліки, і підкреслюєте достоїнства: груди і найвужче місце, під грудьми.

В міру можливості вибирайте плаття не оголяючі ваші руки і плечі, оскільки ці частини тіла зазвичай додають більшого об'єму фігурі. Але часто плаття на випускний та вечірні плаття досить відкриті, тому приховати повні руки і плечі, ви зможете за допомогою легкого палантина, що дуже актуально на сьогоднішній день.

вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних

вечірні плаття для повних вечірні плаття для повних

При виборі кольору, варто зауважити, що світлі тони зорово додадуть вашій фігурі об'єм, а вам це зовсім не до речі. Рожевий, жовтий і помаранчевий кольори не ваш коник, а ось віддавши перевагу темно-червоному, фіолетовому, синьому, смарагдовому і звичайно ж чорному кольору, ви багато в чому виграєте.

Виглядати бездоганно можна і повним жінкам, найголовніше залишатися самою собою, бути відкритою і не зациклюватися на вадах своєї фігури. @ed