RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Вечірні плаття 2013-2014

Символом жіночності і краси жіночого гардероба є вечірнє плаття. Не даремно таке вбрання завершує багато показів модних колекцій, бо його виконання найвища точка майстерності будь-якої дизайнера.

Вечірні плаття 2013: фасони

Всі традиційні фасони вечірніх платтів красувалися на великих подіумах в показах модних колекцій. Характерним є акцент на окремих деталях, фактурі або декорі.

John Galliano

Цього року велика увага приділяється рукаву і зоні декольте. Накидки, широкі і повітряні довгі рукави ліхтарики стали справжньою прикрасою багатьох вечірніх вбрань.

Andrew Gn

Christian Siriano

Асиметрія також часто застосовується в пошитті різних фасонів. Вечірні плаття з асиметричними деталями, спідницею різної довжини доповнили багато колекцій.

Carolina Herrera

Marchesa

Стегна цього року в центрі уваги, дизайнери виділяють їх за рахунок драпіровок, декоруванням баскою і формою спідниці у вигляді дзвону.

Marchesa

Marchesa

Dsquared

Однаково прекрасними і всілякими будуть як короткі вечірні плаття, так і вбрання в підлогу. Довжина міді - ще один модний тренд 2013 року.

Oscar de la Renta

Diane von Furstenberg

Valentino

Вечірні плаття: тканини

Різні тканини вигідно відрізняють кожне плаття. Шифон і шовк, атлас і гіпюр додали легкості і витонченості одягу іменитих метрів. Велюр і жаккард, хутро і шкіра також часто використовуються у виконанні вечірніх вбрань 2013.

John Galliano

Versace

Вечірні плаття: декор

Багато дизайнерів роблять акцент на декорі плаття і аксесуарах. Це і контрастного кольору мережива, волани або драпіровки. Золотиста вишивка, розпис і аплікація додають розкоші вечірнім вбранням.

Oscar de la Renta

Dolce & Gabbana

Хутро і пір'я ще один трендовий декоративний елемент цього року.

Marchesa

Або ж плаття вражає чистим кольором, лаконічним кроєм і відсутністю будь-яких прикрас.

По матеріалам thе-drеss.ru