RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Вечірні костюми

Вечірні костюми
Вечірні костюми

Як ви вважаєте, чи може костюм змагатися з платтям, коли йдеться про необхідності виходу в світ - на шикарний прийом, велику прем'єру, нарешті, весілля подруги? Навіть якщо ви віддаєте перевагу платтю, це не привід недооцінювати велику силу жіночого костюма. Чим добре плаття ? Це класична жіноча деталь одягу, яка зробить з вас жінку-вамп, зворушливу принцесу або ексцентричну молоду леді, - варто лише пограти з довжиною, кольором, глибиною декольте і симетрією. Але і костюму підвладно багато що, наприклад, створити яскравий вечірній образ, де уміло переплітаються жіночність і сила, шик і стриманість, елегантність і яскравість. Ще одна безперечна перевага костюма - це можливість його носіння жінками різної комплекції.

Вечірні плаття, як правило, передбачають відкриті форми, особливо укорочені моделі, які підкреслюють видимі недоліки фігури. Якщо жінка вибирає для вечора костюм, вона стає упевненішою в собі, тому що можна зупинитися на моделі більш класичної форми, де руки-ноги залишаться закритими, і при цьому не буде ризку зробити образ нудним або навіть грубим, близьким до чоловічого.

Особливість сучасного вечірнього костюма - це можливість використання різних за кольором верху і низу. Будьте дуже уважні при виборі вечірнього костюма: сьогодні прийнятною вважаються натуральна світла гамма (білий, слонова кість, лимонний), сяючий золотий і срібний, антрацит або чорний з перевагою останнього.

Одна з новинок наших днів, яку не могли собі дозволити вечірні костюми минулих років, - це зменшення довжини брюк, аж до того незабутнього моменту, коли брюки перетворюються на елегантні шорти. Однією з перших продемонструвала силу шортів з жакетом на одній з вечірок голлівудська дива Шарліз Терон, небайдужа до стилю Dior. У офіс в такому костюмчику навряд чи хтось ризикне піти, - дресс-код задушить, а ось світський прийом, де можна продемонструвати елегантне вбрання, добрий смак і красиві ноги - сповна. Вечірній костюм з шортами пропонує наступного року Carolina Herrera. Також вечірній костюм не може ігнорувати сучасні тенденції моди брюк з тягою до моделей 7/8 або навіть ще коротше.

Основна тенденція в моді на вечірні костюми поточного року і наступного - це сяяння золота і срібла. Ці кольори не мають бути дуже яскравими і обробка комплекту не повинна нагадувати про індійські фільми. Костюм тонко сяє, але не кричить про свою винятковість. З тієї ж причини, вибираючи для себе костюм із золотої або срібної тканини, не забувайте про лаконічність прикрас. Це може бути і дуже витончений браслет так і маленький клатч. У соковитому, але стриманому золоті цього року вийшла модель Missoni.

Строгий, ніжний, без яких-небудь декоративних деталей, але неймовірно елегантний і жіночний костюм брюк представив на суд публіки прибічник вічної класики Giorgio Armani. Його жакет із загостреними бортами рушить уявлення про стандарти і додає силуету жвавості.

Якщо ви віддаєте перевагу матовості і красномовній однотонності, вибирайте костюми світлих тонів або чорного кольору з одним акцентом. Цим акцентом можуть бути цікаві лацкани піджака воланами або комір-хомут, як це було в Salvatore Ferragamo.

Вечірні костюми
Вечірні костюми
Вечірні костюми
Вечірні костюми
Вечірні костюми

Вечірні костюми
Вечірні костюми
Вечірні костюми
Вечірні костюми
Вечірні костюми

Вибравши для себе більш класичний крій костюма для виходу, які завжди знайдуться в колекціях Gucci, Cline, Versace, можна пограти з тим, що ви надіваєте під жакет. Для більш молодіжного варіанту підійде вільна майка в тон, розшита золотом, для ефектнішого зрілого образу надівайте блузу з крутим жабо.

Якщо ви вирішили замінити вечірню сукню на костюм, пам'ятайте, що простого фасону тут недостатньо. Костюм тому і називається вечірнім, що функція його особлива - в нім ви повинні блищати, не менше чим в найрозкішнішому платті. @ed

По матеріалам interlinks.ru