RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Туфлі на високих підборах 2012

Туфлі на високих підборах 2012
Туфлі на високих підборах 2012
Туфлі на високих підборах 2012
Яскраве, прикрашене незвичайним декором, з вузьким носком і високою шпилькою, взуття незмінно повинне притягувати захоплені погляди. У цьому сезоні потовщений каблук мирно уживатиметься з взуттям без нього, а ось модні в минулих роках балетки, поступово поступаються своїми позиціями.

Практично всі відомі бренди представляючи свої нові колекції роблять акцент на кісточку. Ця спокуслива частина ніжки має бути відкритою, підкреслюючи красу і витонченість ліній. Дівчина, озута в модні туфлі на високих підборах 2012 повинна хвилювати, спокушати, захоплювати собою. Дуже актуальними будуть ботильони, що мають відкритий носок, класичні туфлі-човники, босоніжки і сандалі з безліччю ремінців.

Весняне взуття має бути таким же веселковим, як і пора року, для якого вона призначена. Помаранчевий, жовтий, фіолетовий, зелений - ці кольори найбільш популярні майбутньою весною та літом. Взуття світлих і пастельних відтінків більше підійде для ділового стилю, а класичні чорні туфлі в сезоні, що настає, слід замінити на коричневі.

Туфлі і босоніжки декоруються різними стразами, кристалами, кольорами. Дуже актуальне поєднання в одній моделі декількох матеріалів, різних по своїй структурі і кольору. Також популярними будуть прикраси у вигляді всіляких воланів, рюшів, ниток перлів. Взуття для весни і літа 2012 має бути трохи казковим, такою, що нагадує одіяння принцес.

Що стосується матеріалу, з якого взуття виготовляється, то тут в хід піде все: шкіра рептилій, плівка, тканина, мереживо, різна по товщині сітка. Особливо стильно виглядатимуть босоніжки, зроблені з прозорих матеріалів, причому прозорою може бути будь-яка частина, від носка до задника або ремінців.

У поєднанні з легким літнім платтям туфлі на високих підборах 2012 створять елегантний повітряний образ. Величезна кількість ремінців, виконаних з позолоченої або посрібленої шкіри, - писк майбутнього сезону.

Також варто відзначити, що чим незвичайніше буде каблук на літньому взутті, тим стильніше виглядатиме його власниця. Особливим шиком вважаються босоніжки, виготовлені з латексу, особливо добре вони поєднуються із спортивним стилем одягу.

Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012

Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012

Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012 Туфлі на високих підборах 2012

Але головне пам'ятати, що взуття має бути не лише модним, але і зручним. Навряд чи туфлі або босоніжки, що створюють дискомфорт при ходьбі вигідно підкреслять красу і граціозність вашої фігури.