RSS


Категорії статей: Чоловічий одяг ;

Толстовець

Толстовець
Толстовець
Толстовець
Толстовець - дуже зручна річ, якщо ви віддаєте перевагу активному способу життя, не любите холоду і хотіли б відчувати себе вільно. Ще недавно толстовка були виключно чоловічою частиною гардероба, зараз же існує безліч жіночих і навіть дитячих моделей. Дизайнери оцінили цю зажадану річ і рік від року випускають все нові моделі. Толстовець - це варіація на тему чоловічої сорочки, зазвичай вільна, подовжена, носиться навипуск. Це може бути просто широка блуза з поясом або без нього. Толстовець може бути з кишенями або без них, з капюшоном або без нього. При виготовленні толстовців використовуються різні тканини - льон, шерсть, синтетика.

Толстовці - це неформальний одяг, якому віддає перевагу молодь. Вважається, що толстовці знайшли свою популярність, завдяки відомому письменникові Льву Толстому, який віддавав перевагу вільній довгій сорочці над іншим одягом. Такі сорочки стали називати толстовцями ще за життя письменника.

Толстовець - це не лише незамінна річ, яку можна надіти на прогулянку, на заняття, в спортзал або навіть на роботу, зараз це ще і ефективний інструмент для рекламних кампаній. Рекламні агенти надівають толстовці з логотипами фірми або товару, пропонуючи листівки або владнуючи дегустації, це допомагає потенційним клієнтам краще запам'ятати пропоновані послуги. Такі толстовці найчастіше виготовлені з фліса або флутера. Такі ж рекламні толстовці використовують футбольні клуби, їх носять фанати різних музичних груп.

Толстовці зручні тим, що вони не лише не сковують рухів, приховують недоліки фігури, але ще практично не мнуться і надійно захищають від холоду. Навіть при багаторазовому пранні їх зовнішній вигляд практично не деформується, зазвичай толстовці служать довго. Флісові толстовці мають ворс з обох боків, вони значно тепліше за толстовців з флутера і інших матеріалів, поступаються лише шерстю. Додавання синтетики робить їх міцнішими і еластичнішими. Окрім цього, толстовці відмінно вбирають вологу, що робить їх незамінними для любителів спорту і туристичних походів.

Цілі колекції толстовців випускають відомі дизайнери, такі як Dolce and Gabbana, Frankie Morello, Dsquared та інші. Вони випускають не лише спортивні варіанти толстовців, але і такі, в яких легко можна з'явитися в школі, інституті, на роботі або на вечірці. Їх вироби прикрашені вишивкою, яскравими принтами і стразами. Написи, що впадають в очі, блискавки, різний крій, кишені, поєднання матеріалів різної фактури, широка колірна гамма - кожен любитель комфортного стилю знайде щось для себе.

Існують утеплюючі моделі толстовців, які, по суті, є куртками на блискавці. Такі підійдуть для занять спортом на вулиці, для прохолодного літа, для осені і весни. Зазвичай толстовці виготовляються в стилі «унісекс», але є і підкреслено жіночні вироби. При використанні тієї ж тканини, з якої виготовляються чоловічі толстовці, дизайнери віддають перевагу більш ніжним кольорам, прикрасам, вишивці. Фасон жіночих толстовців може нічим не відрізнятися від чоловічих, а може бути і іншим. Жіночі толстовці можуть бути приталеними, менш об'ємними, багатошаровими, з різними поєднаннями шкіри і тканини, з вставками із оксамиту або велюру.

Толстовець
Толстовець
Толстовець
Толстовець
Толстовець
Толстовець
Толстовець
Толстовець

Проте, толстовець - це все-таки приклад одягу, який не личить для урочистих заходів, для роботи в офісі, де строго прописаний дресс-код. У такому одязі приємно провести вільний вечір або відпустку, сходити в ліс, в спортзал, навіть в клуб або на вечірку. Толстовці добре поєднуються з джинсами і брюками, зшитими в спортивному стилі, але їх не варто надівати у поєднанні з одягом і аксесуарами в класичному стилі. Не дивлячись на думку більшості про те, що толстовці - це молодіжний одяг, все більше і більше дорослих людей обох статей віддають свою перевагу саме цій зручній, теплій і практичній речі.