RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Східний напрям моди

мода сходу
мода сходу
мода сходу

Східні жінки одягаються яскравіше європейських, навіть в повсякденному житті. Фішка цього сезону - небувале захоплення модельєрів азіатськими мотивами Сходу, древнього і сучасного, з його традиціями, витонченістю, жіночністю і розкішшю. Внесіть красу і спокій Азії до вашого гардероба. Те, що вона незвичайно цікава та вишукана, вочевидь.

Аромат Сходу присутній практично у всіх осінніх колекціях - в моді екзотичне східне одіяння з їх розкішшю, блиском, золотом, сріблом і діамантами.

Модельєри активно використовують різні види шовку: якнайтонший газ, ніжний атлас, важку і щільну парчу. Шикарно виглядають орнаменти у вигляді драконів, піонів, квіток лотоса, рибок серед водоростей, гусаків або екзотичних східних палаців. Одночасно з яскравими тканинами активно використовується вишивка, яку ми бачимо скрізь: на віялах, нарядних халатах, туфлях, подушках, хусточках, парасольках. Головна рекомендація до вишиваних узорів - складний східний малюнок.

Азіатська розкіш, укупі із стриманістю Заходу, уривається в наш гардероб немислимими поєднаннями хутра і мережива, закритості, пуританства і сексуальності одночасно.

У моду повернулися блискучі тканини: зараз навіть твід прикрашають золотими вкрапленнями. У чорно-білу пору року дуже корисно і приємно провести сеанс кольоротерапії - стиглий мандарин, кораловий або бірюзовий відтінки піднімуть настрій в будь-яку погоду. Але головне - це прикріпити на шию, пояс, лацкан жакета, або навіть пальто, квітку або крупну брошку, яка переливається усіма кольорами. Сучасна мода, подібно до мистецтва фэн-шуй, немислима без флористики.

Зараз в моді Китай. Дуже сучасно і пікантно буде виглядати плаття в елегантному і класичному китайському стилі з натурального шовку з азіатськими узорами: прилеглий силует, довжина до коліна (або щиколотки у вечірньому варіанті), "комір-стоєчка" в стилі «мандарин», коротенький рукавець.
Китайський колорит в одязі створять такі нюанси, як коса застібка на блузі, навісні петлі, дрібний розсип гудзиків, рукав, що розширюється до ліктя, і, звичайно, тканина, з драконами і ієрогліфами.

Східний вітер, що залетів на європейські подіуми, привніс свої нюанси і моду брюк. Разом з прийдешніми із стилю «мілітарі» пару сезонів тому об'ємними брюками-карго, які все ще залишаються в колекціях, з великою кількістю кишень, багаточисельними ремінцями, шнурками і вірьовками, модельєри пропонують нашій увазі шаровари різної довжини. Ви станете зіркою будь-якої вечірки якщо одягатиметеся в широкі, спадаючі крупними складками, брюки-шаровари, які до того ж розшиті бісером. На щиколотку надіваємо витончений тонкий браслет.

Ще один нюанс, що відображає швидше старо-російські тенденції, - завищена лінія талії.

У противовіс манірним європейським костюмам східна мода пропонує м'які вільні жакети овального силуету або злегка розширені донизу, крою реглан або кімоно. Тут будуть доречні шерстяні і сумішеві тканини з вираженою фактурою і досить крупним малюнком.

На подіумах відмічені, низько сидячі і щільно обтягуючі стегна, спідниці з ретельно виконаними багаточисельними рельєфними швами, які переходять в стилізовані складки. Але це швидше дань європейській моді, на Сході пані носять спідниці завдовжки трохи вище за щиколотки з кокетливим розрізом збоку або спереду..

Справжній світський лев немислимий без прекрасного шовкового халата з візерунчастого шовку в стилі японських гейш і струмуючого кімоно, в якому приємно скуштувати чашку ароматного чаю.

мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу

мода сходу

мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу
мода сходу

У холодну пору року нас зігріють хутряні жилети, в стилі монгольських кочівників, і джинси, заправлені в м'які, високі чоботи.

У моді дорогі сумки і рукавички з крокодила. А також будь-які аксесуари, де використані шкіра, зуби крокодила. У колекціях представлені сумочки, як правило, округлої, обтікаючої форми з недовгою ручкою і безліччю колечок, пряжок, ремінців або прикрашені стразами, камінчиками, які переливаються усіма кольорами. Ще одна модна течія в «сумочній» індустрії - сумки з хутра.

І наостанок - відмовтеся від смугастості, нині це категорично не модно.

Мода не диктує, вона пропонує. Найголовніше - це індивідуальність. Модельєри сказали своє слово - тепер вибір за вами. @ed