RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Светр з кашеміру

Светр з кашеміру
Светр з кашеміру
Светр з кашеміру

Светр з 100% кашеміру як і маленьке чорне плаття - річ на довгі роки, якщо не на століття. Кашемір вже довів свою приналежність до вищого прошарку в ієрархії предметів гардеробу як річ, що доступна не кожному. Не у всіх є светр кашеміру, не всі можуть його придбати, але більшість з нас усвідомлює винятковість такого светра. Що особливого в светрі кашеміру, чим він так підкорив серця жінок і чоловіків у всьому світі? Та всім своїм пухнастим і ласкавим єством, яке добувається нелегким способом, тому і коштує так недешево.

Кашемір - це пух кози, яка щипає травичку на азіатських просторах, а точніше - в індійському штаті Кашмір, Афганістані, Ірані, деяких регіонах Росії, в Китаї. У сезон, коли вона починає линяти, дорогоцінний пух вичісують спеціальною щіточкою, після чого він йде на подальшу переробку для того, щоб на виході окутати нас вишуканими обіймами светра або шарфа. Якщо думаєте, що кашемір нічим не відрізняється від звичайної шерсті, то глибоко помиляєтеся. Для порівняння - людський волос має товщину приблизно 50 мікрон, а пушок кашеміру кози - всього 15. А тепер уявіть цю красу на дотик, якщо вам не доводилося ніколи раніше стикатися з цією чарівною пряжею.

Светр з кашеміру сьогодні стає натхненником для дизайнерів, об'єктом пристрасного бажання для жінок і просто статусним предметом туалету. Але для того, щоб його високе звання не втратило свого первинного шику, светр повинен відповідати і модним вимогам, і доглядати його потрібно особливо акуратно, аби зберегти всю його східну ніжність.

Висока планка, яку тримає кашемір як матеріал, диктує необхідність светру бути досить стриманим з дизайні, не дозволяючи безумної багатоколірності і декоративних вишукувань. Тонкий чорний светр кашеміру з V-подібним вирізом або з горлом - вічна класика вишуканого стилю нью-йоркських модниць, які віддають перевагу елегантності і практичності. До нього можна підібрати будь-який низ, прикрасити зверху будь-яким аксесуаром, хусткою-каре Herms, брошкою, ниткою перлів - цього вистачить для того, щоб продемонструвати високий смак. Товстий светр з коміром-хомутом зі світлої пряжі створює відчуття тепла і затишку, личить для проведення вечора в колі друзів, позбавляючи нехитрий по оформленню светр від його простацької долі, поміщаючи в ранг речей must have для кожної зими і осені.

Светр з кашеміру має бути однотонним, інколи дозволені дрібні брижі в'язки або незначні вкраплення іншого кольору, невеликі варіації крою, наприклад, асиметричне горло, додавання аксесуарів, таких як вузький ремінь на талії. Все це не повинно збивати светр з його курсу помірності, правда, у деяких дизайнерів виходить дуже вправно маневрувати в тих ситуаціях, коли кашемір, здається, переходить певні задані кордони. Донна Каран, чиє ім'я стійко асоціюється ні з чим іншим як з Нью-Йорком і його особливим стилем життя, не перестає багато років підряд експериментувати зі светрами кашеміру своїх колекцій. Торік в її колекції з'явилася модель рясно розшита пайетками, і це її не зіпсувало, а лише додало модний дух восьмидесятих вічній класиці.

Наймодніший, на сьогоднішній день, светр кашеміру має подовжений силует, що говорить про необхідність появи вузького або широкого шкіряного ременя. Кольори - димчастий сірий, м'який бежевий, ледве уловимий бузковий, ніжно-блакитний.

Светр з кашеміру
Светр з кашеміру
Светр з кашеміру

Светр з кашеміру
Светр з кашеміру
Светр з кашеміру

Якщо ви стали щасливим володарем светра з м'якого кашеміру, готуйтеся до правильного і дбайливого носіння і подальшого догляду за ним. Вам знадобляться засоби для делікатного прання, тепла вода, 20 хвилин на замочування, після чого його слід вийняти, трохи віджати від мильної води і прополоскати. Сушити светр кашеміру треба лише на рушнику, надавши йому його вихідну форму, ні в якому разі не вичавлюючи скручуванням і не вішати - якнайтонші нитки легко деформуються.

Якщо ви правильно доглядатимете за светром кашеміру, він прослужить вам довгий час, не дивлячись на моду, яка така непостійна. Він підстроюватиметься під неї, не втрачаючи своєї класичної простоти і непідробного шику.