RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Сумки Gucci

Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci

У осінньо-зимовому сезоні 2009-2010 Будинок Моди GUCCI радує нас колекцією жіночих сумок, що втілила в собі абсолютно нові тенденції і що не втратила при цьому наліт давними і розкоші, властивий цій марці. Фріда Джіанніні, що змінила Тома Форда на посту дизайнера і креативного директора, відмовилася від образу втіленої сексуальності, що граничить з агресивністю, створеного її попередником. Нова колекція сумок GUCCI, стриманіша, зберігає оптимістичність, і це підкорює сучасних жінок, утомлених від надмірної агресивності та ультрасексуальності.

Не дивлячись на важку і місцями трагічну історію цього Будинку, колекції GUCCI як і раніше радують своїх клієнтів, що знаменує його відродження і становлення в світовій індустрії моди. Зараз GUCCI GROUP, що об'єднала такі бренди як Yves St. Laurent, Stella McCartney, Alexander McQueen і Balenciaga, знаходиться на черговому піку популярності. Черговому, тому що кризи і періоди відродження в історії цієї компанії чергувалися із завидною регулярністю. У 1921 році, засновник марки Гуччіо Гуччі створив першу колекцію жіночих сумок і чоловічого взуття класу luxe. Колись родинна майстерня по виготовленню виробів з шкіри активно розвивалася, і до 1953 року під керівництвом Альдо Гуччі компанія отримала світову популярність і визнання. Проте, сумнозвісна своїми розбратами, сім'я Гуччі, не змогла утримати високий статус марки у сфері моди. Минулий шик 60-х і 70-х років, коли прихильницями GUCCI були такі видатні особистості як Одрі Хепберн і Грейс Келлі, змінився банкротством в 80-х. Друге народження марка отримала в середині 90-х, завдяки новому креативному директорові, дизайнерові Тому Форду. Кризи проходять, і італійська пристрасність GUCCI знов повертається на модний олімп.

Сумки від GUCCI давно перестали бути просто аксесуаром. Це самостійний елемент гардероба кожної модниці. У 1947 році Будинок Моди GUCCI випустив свою, мабуть, найвідомішу модель - сумку з бамбуковою ручкою, що стала завдяки визнанню іменитих власниць, - Жаклін Кенеді і Інгрід Бергман - першою сумкою-іконою.

Сумки GUCCI нового сезону здатні задовольнити смак найвимогливішої жінки. Моделі з жорсткою рамкою найбільш актуальні цією зимою. В GUCCI - це тверді сумки-«пакети» витягнутої форми з бамбуковою ручкою, на відміну від Ralph Lauren, який віддав перевагу класичному варіанту з крокодилової шкіри. Інша тенденція осінньо-зимового сезону - це великі і місткі сумки. Сумки-саквояжі не втрачають своєї привабливості і благородної витонченості. Колекція GUCCI пропонує нам об'ємну модель із замші і натуральної шкіри спокійних відтінків.

GUCCI продовжує випуск моделі що стала класикою. Витягнута сумка на золотому ланцюжку і пряжкою-логотипом, виконаною, звичайно ж, теж із золота. Подовжені сумки-гаманці цього сезону зустрічаються не лише в GUCCI. Стримана розкіш знову в моді. Giorgio Armani цього сезону представляє напівкруглу подовжену сумку у вигляді віяла, а Chanel представив на суд публіки цілу колекцію вишуканих клатчей, блискучих немов зоряне небо які заставляють думати, що шматочок щастя і справді можна утримати в руках.

Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci
Сумки Gucci

Не дивлячись на гідну конкуренцію, марка GUCCI не втрачає своїх прихильників. Міша Бартон, що гуляє в Каннах з сумкою Gucci multicolor Indy bag, Паріс Хилтон, що була музою Тома Форда, із задоволенням демонструють на публіці свої переваги.

GUCCI - це бренд поза часом. Добрий смак і вишуканість, властиві виробам цієї марки обіцяють підкорювати нас з сезону в сезон.