RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Сукня-трансформер: 100 в одному

Першим винахідником такої сукні була журналістка Лідія Сильвестрі (Lydia Silvestry). Працюючи журналісткою у сфері моди, Лідії доводилося часто подорожувати при цьому вона повинна була завжди добре виглядати. Тоді їй і прийшла в голову ідея створення сукні, яка б займала мінімум місця в багажі і при цьому дозволяла б швидко перевтілюватися. Сукня отримала назву Infinity Dress - безконечна сукня. У 1974 році Лідія продемонструвала свою сукню, показавши перед публікою 25 варіантів всього за 3 хвилини. На першому показі infinity dress демонстрували 72 моделі. Кожна дівчина виходила в одній з варіацій, але лише в кінці вечора присутнім повідомили, що всі моделі одягнені в одну і ту ж сукню. Після цього показу безконечною сукнєю дуже зацікавився Vogue і навіть присвятив їй цілий випуск.

сукня трансформер 2012

Далі сукня з'являлася на показах у Лондоні, Парижі і Нью-Йорку. Вона дуже швидко стала хітом серед британської еліти. Ну а в 80-х сукня популяризувалася в широких масах. Журнали мод (наприклад, Simpicity) пропонували викрійки сукні, яка насправді має досить простий фасон, - по суті це спідниця з двома "вушками", які можуть як завгодно згортатися, утворюючи безконечні варіанти сукні. Матеріал зазвичай використовується трикотаж, спандекс, інколи шовк.

сукня трансформер 2012

Сукня популярна і зараз. Періодично вона отримує нові витки популярності, коли який-небудь дизайнер представить свою інтерпретацію цієї сукні. Наприклад, ось найостанніша - сукня-трансформер 15 в одному від Аріани Голдман - 2Birds Dress. Ідея цієї сукні прийшла в голову Аріані після декількох весіль, на яких вона побувала. Річ у тому, що в Штатах є традиція наряджати подружок нареченої в однакові сукні. Аріана порахувала, що дотримання цієї традиції не завжди призводить до приємних оку результатів, оскільки одна і та ж сукня виглядає по-різному на різних фігурах. А ось сукні-трансформери не порушать стилю, але при цьому кожна дівчина зможе вибрати свій варіант. 2Birds Dress нібито зараз дуже популярні в США, хоча не зовсім зрозуміло чим же вони відрізняються від безконечної сукні Лідії.

сукня трансформер 2012

Сукні випускає і Дона Каран. Її сукня має 7 варіацій. Коштує $895. Гм...Напевно, використовується дуже-дуже дорога тканина :).

сукня трансформер 2012 сукня трансформер 2012

Є економніший варіант - Fancy Infinite Dress від дизайнера Hayley Starr. 110 варіацій за 280 доларів.

сукня трансформер 2012 сукня трансформер 2012

Ну і нарешті, Victoria's Secret пропонує свою колекцію трансформерів - 2 варіації безконечної сукні (обтягуюче-коротка-сексуальна - $79 по знижці і довга-повітряна-кокетлива - $85), а також комбінезон з "вушками" ($109).

сукня трансформер 2012 сукня трансформер 2012 сукня трансформер 2012

Взагалі-то, таку сукню досить просто зшити самій, вибравши бажану викрійку для спідниці (це може бути спідниця-сонце або обтягуюче міні), і пришивши до неї "вушка". Якщо замість спідниці ви приєднаєте "вушка" до брюк, то вийде "безконечний" комбінезон. Форма "вушок" також може варіюватися - це можуть витягнуті трикутники, прямокутники, тетраїдри. Залежно від форми, варіанти трохи мінятимуться (наприклад, прямокутники будуть кращі для утворення варіантів із закритими плечима).

Отже - ви б хотіли таку сукню?
По матеріалам multіwеаr.livejournal.com