RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Строгий жіночий діловий костюм - dresscode успішної жінки

Строгий жіночий діловий костюм
Строгий жіночий діловий костюм

Як часто можна чути про корпоративний, офісний стиль, чути про dresscode і про діловий стиль. Саме одяг цього стилю для кожної жінки є першим кроком до успіху. Саме дотримуючи dress cod жінка стає частиною корпорації, починає заробляти гроші. Сьогодні ми поговоримо, що означає «строгий діловий костюм».

Є декілька різновидів ділового стилю і ми розглянемо найвищий рівень: Business Best.

Переводиться це приблизно, як «найстрогіший діловий стиль». Однозначно такий стиль здасться будь-якій жінці непривабливим, адже тут немає місця польоту фантазії, але все таки і діловий стиль подобається чоловікам. Правда, суть даного ділового стилю в іншому - притушити жіночу сексуальність. Але жінка є жінкою і навіть в найстрогішому костюмі вона залишиться богинею, погодьтеся.

Колірні гамми ділового dresscode це строго три кольори: синій, сірий і ясно бежевий. І тут ми маємо не поєднання, а лише один, один колір для строгого жіночого костюма. Притому варіант брюк відпадає буквально на 99 відсотків, лише спідниця і піджак. На додаток до костюмчика має бути біла шовкова блуза. Тут мають бути невелике декольте, аби не відволікати чоловіків від роботи, а жінок не турбувати завидющими поглядами, спідниця - на рівні колін. Варіювати довжину спідниці можна, але вище і нижче за коліна лише на 5 см, як люблять говорити в діловому стилі, не вище і не нижче за ширину кредитки.

Туфлі, які кожна жінка любить також підбирати індивідуально, аби зберегти свій стиль, також позбавлені фантазії. Класичні човники і не більш. Обов'язково мають бути закриті п'яти і пальчики ніг. Каблук - шпилька, але не більше 5-6 см і обов'язково аби не було великої платформи.

Панчохи обов'язковий атрибут dress cod кожного ділового спідничого костюма. Товщина не більше 40 den, колір - лише тілесний! До речі, колготки не підійдуть, лише панчохи (еротично, чи не так?).

По суті це все. Якщо говорити про аксесуари, тут переважає правило, як і в діловому жіночому костюмі, тобто жодного самовираження, нічого, що може відволікати. Аби ніщо не блищало, а якщо і блищить, то лише кольором золота. Будуть доречними класичні намиста або маленький ланцюжок. Максимум хороший годинник і дорога оправа на окуляри. І все! Більше нічого.

Dresscode ділової жінки інколи дуже нервує, але що робити, великий бізнес вимагає жертв. Необхідно слідувати загальноприйнятим правилам. А якщо в шафі багато платтів і стоять ще не одягнені туфлі, так це все можна одягнути в законний вихідний день в клубі. Робота це не дефіле нових платтів, це робота. Вчіться слідувати dress cod і ви обов'язково станете успішною жінкою.

Строгий жіночий діловий костюм
Строгий жіночий діловий костюм
Строгий жіночий діловий костюм
Строгий жіночий діловий костюм
Строгий жіночий діловий костюм
Строгий жіночий діловий костюм
Строгий жіночий діловий костюм
Строгий жіночий діловий костюм
Строгий жіночий діловий костюм
Строгий жіночий діловий костюм

Наостанок хочеться сказати, що завжди можна внести трохи свого і в діловий стиль. Не дуже барвиста, але і не така вже і не помітна шаль, невелика брошка або вже згадані окуляри, годинник, також мобільний телефон. Тут можна показати свою жіночність і вишуканість. І ще, не забувайте про ділові вечері, вечірки. Тут вже жінка повинна вразити своєю неповторністю, жіночністю. Серед вечірніх і коктейльних платтів завжди можна вибрати таке, яке довго згадуватимуть. Це теж dresscode, але інша його частина. @ed