RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Строгі сукні - образ Снігової Королеви

Строгі сукні
Строгі сукні
Строгі сукні

Створюючи яскраві і сміливі моделі для теплої погоди сезону весна-літо 2010, багаточисельні модні дизайнери не забувають і про жорсткі рамки ділового дресс-кода: врешті-решт, літній сезон - це не лише пора відпусток, але і необхідність заново підбирати діловий гардероб з врахуванням літньої спеки. Саме тому навіть в літніх колекціях можна зустріти безліч строгих суконь, що відповідають офіційним вимогам. Використовуючи модний в літньому сезоні білий колір, дизайнери запропонували жінкам стильний образ Снігової Королеви.

З героїнею казки Андерсена строгі сукні весни-літа 2010 мають, втім, мало загального - хіба що горезвісний білий колір і загальну строгість силуету. Головною темою став мінімалізм: лаконічність, втілена в крої, однотонності, простому і в той же час нескінченно стильному силуеті.

Строгість білого

Строгі і лаконічні сукні стали основою модної колекції весна-літо 2010 дизайнера Бруно Пітерса. Французький дизайнер перетворив своїх моделей майже в живих скульптур, що демонструють на подіумі стримані сукні із строгим, навіть жорстким кроєм сніжно-білого кольору, завдяки якому, моделі здавалися ніби висіченими з мармуру.

Строгість і простота білого стали заставою успішності моделей і Карла Лагерфельда, зусиллями якого лаконічні білі сукні здобули декілька футуристичний шик. Відкриті плечі здаються абсолютно непідходящими для ділового гардероба, проте фактично строгі сукні Лагерфельда слід розглядати швидше як основу повсякденного багатошарового ансамблю - свого роду «базу» для елегантного кардігана або ділового жакета.

Дизайнери бренду Calvin Klein запропонували ряд строгих білих ансамблів - поєднання простої сукні з дуже довгим блейзером з твердої, ідеально тримаючої форму тканини.

Простота чоловічого стилю

Лейтмотивом багатьох колекцій сезону весна-літо 2010 стало актуальне запозичення чоловічого стилю, яке, судячи по останніх дизайнерських творіннях, продовжиться навіть наступного сезону. Саме чоловічий стиль став заставою серії виключно стильних строгих суконь: його лаконічність і в той же час непереборна чарівність владності сталі джерелом натхнення для найбільших модних брендів і дизайнерів - від Йоджі Ямамото до Yves Saint Laurent і Ralph Lauren.

Саме у колекції Ralph Lauren чоловічий стиль дивно втілився у серії стильних суконь, що є трішки іронічним переосмисленням класичної чоловічої сорочки. На подіумі Ralph Lauren були продемонстровані моделі в «сорочкову» смужку, скомбіновані з жилетами, немов запозиченими з чоловічого костюма, і абсолютно класичні сукні-сорочки з легких тканин нейтральних відтінків, які личать для ділового гардероба в спекотну літню погоду.

Строгий силует

Строгий стиль в першу чергу завжди характеризується силуетом і вже потім - колірною палітрою. У весінньо-літніх колекціях немає нестачі ні в першому, ні в другому. Разом з яскравими, барвистими, пишними і кокетливими літніми сукнями з тонкого шифону модні дизайнери представили і куди стриманіші моделі.

Так, наприклад, мінімумом деталей і строгим кроєм характеризується літня колекція бренду Bottega Veneta - серія стильних білих суконь з легким натяком на вінтажний стиль, які головний дизайнер бренду Томас Мейер пропонує оживити яскравими аксесуарами. Чоловічий стиль у поєднанні з елегантною лаконічністю крою привів до появи в колекції Chado Ralph Rucci дивовижно жіночних і в той же час строгих моделей - суконь з трохи підведеними плечима і елегантним А-подібним силуетом.

Строгі сукні
Строгі сукні
Строгі сукні
Строгі сукні
Строгі сукні
Строгі сукні
Строгі сукні
Строгі сукні
Строгі сукні
Строгі сукні

Справжньою одою непомітної, стриманої жіночності стала колекція Elie Saab, практично повністю побудована на сукнях - і елегантних вечірніх, і строгих денних. Основа ділового гардероба за версією Elie Saab - класичні строгі сукні завдовжки рівно до середини коліна, з короткими рукавами, без яких-небудь деталей, в традиційній палітрі чорного, сірого і ясно-бежевого відтінків. Мінімалізм моделей Elie Saab дозволяє експериментувати з аксесуарами і прикрасами, за допомогою яких можна додати строгому вбранню особливу родзинку. @ed

По матеріалам womenclub.ru