RSS


Категорії статей: Прикраси та дорогоцінності ;

Стрази Сваровські

Стрази Сваровські
Стрази Сваровські
Стрази Сваровські
Ось вже більше ста років стрази Сваровські приголомшують своєю пишністю. А почалося все в далекому 1891 року, коли Даніель Сваровські отримав патент на перший в світі електричний верстат, що дозволяв шліфувати коштовні камені з винятковою точністю і швидкістю. Вже в 1895 році він відкрив завод по обробці кришталя і виробництву виробів з нього. І з цієї миті почався тріумфальний хід кришталевих кристалів Сваровські. Кристали Сваровськи, які переливаються всіма барвами веселки завоювали світ завдяки неперевершеній майстерності ограновування і унікальному блиску. Найбільш відомі і популярні стрази (Strass) Сваровські і їх спрощений варіант Spectra.

Стрази Сваровські стають популярними у знаті і королівських осіб. Вони є неодмінним атрибутом розкоші і стилю, не дивлячись на штучність свого походження. Стрази Сваровські чудові, а їх сяяння деколи затьмарює блиск діамантів. Вони не поступаються по красі коштовним каменям, і при цьому значно дешевше їх. Модниці і модники початку XX століття закидують компанію Сваровські замовленнями. Тепер стрази є неодмінним елементом обробки платтів, сумочок, шпильок, брошок і інших прикрас.

Існує величезна різноманітність страз Сваровські, вони відрізняються за формою та розміром . Стрази можуть бути кольору аквамарина, рубіна, циркона та іншим коштовних каменів. Кольоровим може бути лише варіант Strass, кристали Spectra кольоровими не бувають. Стрази розрізняються за способом приєднання до поверхні (такі стрази використовуються зазвичай в декоруванні одягу, меблів і інших предметів), і по використанню (застосовуються для створення прикрас, біжутерії).

Проходять десятиліття, і стрази Сваровські завойовують все нові і нові сфери діяльності. Компанія Сваровські має свою лінію по виготовленню всіляких освітлювальних приладів. В першу чергу, світильники Сваровські - це мистецтво світла, засноване на переливах і мерехтінні страз; це поезія світла з властивими їй відчуттями і емоціями. Шикарні люстри Сваровські прикрашають багато залів і театрів світу. Багато відомих людей підстроюють інтер'єр своїх будинків під дизайн люстр Сваровські. Освітлення від Сваровськи це думка, настрій, душа. Окрім всього іншого компанія Сваровські вкладає величезні засоби на пошук нових ідей і розробку сучасних технологій. Ось чому освітлювальна лінія Сваровськи це не лише краса і функціональність, це висока якість. Люстри і світильники Сваровськи не втрачають первинного блиску і привабливої сили через десятиліття.

У наш час стрази Сваровськи служать прикрасою не лише одягу, але і предметів побуту і інтер'єру. Крім того, стрази Сваровські прикрашають автомобілі, з допомогою страз викладають листівки, картини і навіть портрети коханих. Прекрасно виглядає панно із стразами Сваровськи на чорному як вугілля оксамиті. Магічного сенсу набувають стрази, блиск яких підкреслює колір ночі. Це шикарний дарунок для близьких і дорогих людей.

Стрази Сваровські
Стрази Сваровські
Стрази Сваровські
Стрази Сваровські
Стрази Сваровські
Стрази Сваровські

Компанія Сваровськи дорожить своєю репутацією і тому кожен Strass, розміром більше 14 мм має голограму «пірамідку» усередині. Не маркіруються лише чорні стрази і кристали Spectra. До речі, на стрази Strass компанія дає довічну гарантію, що зайвий раз підтверджує високу якість і неперевершену майстерність кристалів Сваровські.

Що і говорити, стрази Сваровські оточують нас повсюдно, і це радує і надихає. Стрази дарують казку, нагадують про мрії і бажання.