RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Стиль панк

стиль панк
стиль панк
стиль панк

Вони не божевільні, безумні або психічно хворі - ці люди з жорсткими ірокезами, в істерично подертих джинсах і обвішані металом у всіх його проявах на різних деталях одягу і частинах тіла. Вони просто інші - ці яскраві, нечесані, маргінально-налагоджені панки, які, як відомо, not dead.

Панк-напрям народився в 70-х, вибухнувши металічно-ірокезним громом посеред нудної моди тих років, коли хіппі-стиль пішов на спад, а без смаку сяючі неонові 80-і ще не вступили в права. Почалося все з Малькольма Макларена, бунтаря, якому судилося стати лідером Sex Pistols - уособленням панк-стилю в музиці. Він відкрив магазин, де могла одягатися молодь, виступаюча проти... та проти всього, що тоді панувало в розмірено-манірній Англії. Йому допомогла Вівьен Вествуд, яка не те щоб відрізнялася дизайнерськими навиками, але не проти була проявити творчу жилку в кравецькій майстерності. Так в 1971 році відкрився магазинчик Let it Rock, в 1974 році його перейменували в Sex, і продавали одяг, що користувався величезним успіхом. Ви носите добрі, прекрасно скроєні джинси - а ми їх порвемо на шматки. У вас стильна зачіска від великого лондонського куафера - а у нас зелений ірокез. У вас витончені шпильки - а у нас армійські черевики і величезна платформа.

Панки 70-х шокували своїм зовнішнім виглядом оточуючих і отримували невимовне задоволення від своєї несхожості на сіру масу і однорідний натовп. Їх стиль - це агресія, протистояння, бунт, які вони виражали в непристойних написах на майках, оголених причинних місцях і навіть з пірсингом на них же. На зміну «Займайся коханням, а не війною», що було гаслом «дітей квітів», прийшли протестуючі лозунги панків, які часто виступали проти уряду, піднімали в своїх піснях і «кричалках» соціальні теми. Одним словом, панки протестували і робили це тими способами, які їм були доступні. Одяг і музика - найпростіші з них, тут якраз було де розвернутися.

Панк-стиль в одязі - це так звана антимода, контр-рух, протистояння глянсовому мейнстриму, солодкому відполірованому гламуру. І, до речі, цей найсучасніший гламур, будь він неладний, має бути дуже вдячний панк-стилю, що вибухнув одного дня, який благородно пожертвував йому і шпильки і заклепки, все це в терапевтичних дозах знімає вершки з дуже вже висококалорійного глянсового одягу, знежирюючи соковиту, і деколи нестерпну легкість сьогоднішнього стильного буття.

У 1977-му, практично відразу після вступу на олімп стилю панк, відділа йому належне Сандра Роудз, випустивши колекцію атласних платтів з розрізами, поцяткованих шпильками. Це якраз приклад еклектики, де лиснючий шик сусідствує з неспокійним панком. Сандру Роудз, яка змінила одного дня отруйно зелений колір волосся на не менш галасливий рожевий, називають принцесою панка, тоді як вищий титул належить пані Вествуд.

Вівьен Вествуд в 1981 році ступила на власний модний шлях, де змогла проявити всю широту своєї бунтуючої натури. Почалося все з колекції «Пірати», з якою вона зірвала оплески, і з тих пір їй регулярно аплодують Париж, Мілан, Нью-Йорк і інші міста та села. Відмінність деколи потворно-недбалого стилю вуличної молоді від того, в чому виходили моделі Vivienne Westwood полягало в тому, що Вествуд епатувала з відчуттям гумору. Всі носять бюстгальтер як нижню білизну, а хуліганка Вівьен узяла, та і наділа його моделі поверх іншого одягу. Її мода - це пародія на весь fashion style, і в цьому весь стиль панк від його королеви.

стиль панк
стиль панк
стиль панк
стиль панк
стиль панк
стиль панк
стиль панк
стиль панк
стиль панк

стиль панк

Пародіювати або епатувати - ваша особиста справа, і за допомогою панк-стилю сьогодні це можна зробити і яскраво, і при цьому делікатно. Якщо не хочете вистригати ірокез і оголювати інтимні частини тіла - це не означає, що для вас неможливо якщо не зануритися з головою, то хоч би похуліганити і трохи поплескаться в цій потужній течії. Виберіть для себе щось одне, що зможе виділити вас з натовпу: шпильки і суперактуальні заклепки, модні рвані джинси, трохи винила і неонових забарвлень, високе начісування і навіть який-небудь сміливий напис на футболці і значок із значимим для вас твердженням. І тоді ви станете ще одним підтвердженням безсмертного punk not dead. Тому що панк-стиль жив, живе, і ще буде здоровим багато років.