RSS


Категорії статей: Історія моди ;

Стиль одягу 80-их років

Стиль одягу 80-их років
Стиль одягу 80-их років

80-і роки минулого століття увійшли до історії як найбільш розрізнені в плані стилю, тому що тут знайшли собі місце різні стилі і напрями. Кричущі яскраві, кислотні кольори, завоювання модного олімпу спортивним одягом - тоді все це було можливим. Не бійтеся повертатися до стилю 80-их, для цього вам необхідно всього лише декілька по-справжньому знакових речей цього часу.

Що таке стиль 80-их

Стиль одягу 80-их нерозривно пов'язаний з музикою, яка грала тоді на танцполах, а значить, він складно піддається деякому чіткому визначенню. Яскраві кольори і оригінальні самобутні костюми незвичного крою - мабуть, в цих словах коротко можна описати все, що творилося в моді тих років.

Всі носять речі екстра-розмірів, широченні плечі сусідствують в ансамблі з боді, тут же знаходить відображення і стиль готичний.

Речі, що стали символом 80-х

***Потерті джинси

Джинси потерті, виварені, і навіть рвані стали трендом 80-х. Особливо помітно це в творчості ранньої Мадонни, яка дотримувалася самобутнього стилю панк-гламур.

***Широкі плечі (Х-подібний силует)

Х-подібний силует - поєднання широкої лінії плечей і осиної талії - був популярним у молоді 80-их. Цей стиль задавав тон грі, де поєднувалося чоловіче і жіноче, саме тому такі речі оселилися в гардеробі активних бизнесвумен того часу. Аби остаточно приголомшити оточуючих оригінальним стилем, пропонуються абсолютно ексцентричні вирішення подібного одягу, де знаходять себе кольори електрик і фуксія.

***Окуляри Ray Ban Wayfarer

Ця модель була введена в моду ще в 50-х, Одрі Хепберн носила окуляри такої форми, але крім того, вони, як не дивно, є ще однією символічною деталлю дійсних 80-х.

Одяг 80-х - віддзеркалення музичних напрямів

***New Wave

Готична музика, втілені в течії New Wave (Нова хвиля), наполягають на тому, аби кольором 80-х був названий чорний. У моду входять асиметричні стрижки в стилі групи The Cure.

***Божевільний поп

В той же час свої правила починає встановлювати і поп-музика. Краще всього характеризує стиль 80-х фільм «танець-спалах». На піку популярності яскраві лосини з еластичної тканини, боді, кросовки і спортивний одяг.

Саме у 80-х було важливо одягатися так, щоб оточуючі могли легко розпізнати, до якої течії ти належиш, яку музику слухаєш.

Стиль одягу 80-их років
Стиль одягу 80-их років
Стиль одягу 80-их років
Стиль одягу 80-их років
Стиль одягу 80-их років
Стиль одягу 80-их років
Стиль одягу 80-их років
Стиль одягу 80-их років

80-і сьогодні

Мода дуже любить черпати натхнення у минулому, кращим тому підтвердженням стало повернення стилю 80-их, яке з радістю приміряли на себе модниці, як, наприклад, модель Агнесс Дейн. Ми бачимо, що повертаються потерті джинси, а також відвойовує позиції акцент на широкі плечі і розмір ХХl. Схоже, що це ще не все.