RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Стиль Барбі

Стиль одягу Барбі
Стиль одягу Барбі
Стиль одягу Барбі
Яких лише напрямів не існує в молодіжній моді! Один з них, призначений для самих юних і модних дівчат, носить назву Барбі-стиль. Цей стиль немов спеціально придуманий для того, щоб підкреслити красу важливого періоду в житті будь-якої дівчини, коли вона з підлітка перетворюється на юну жінку.

Сучасний стиль Барбі - це не наслідування, а навпаки, яскравий і оригінальний напрям моди. Давайте взнаємо, що ж сьогодні носять юні Барбі.

А вони, звичайно ж, носять все рожеве, тому що рожевий - це мрії, романтизм і світле пухнасте майбутнє. Колекції жіночого одягу в стилі Барбі пропонують найрізноманітніші відтінки рожевого, а для контрасту спробуйте відтіняти основний колір свого гардероба деталями білого, жовтого або бірюзового кольорів, які добре поєднуються з основним трендом.

Юність не боїться обтягуючого одягу - це ще один постулат стилю справжньої Барбі. Чим більше у вашому гардеробі приталених, облягаючих, підкреслюючих форми тіла речей, тим більше стильно, привабливо і сексуально ви виглядатимете. Звичайно, і фігура має бути відповідною - якщо є зайві кілограми, взнайте, як схуднути.

Справжня Барбі повинна мати великий гардероб - пам'ятайте про це! Від усіляких спідничок, шортиків, топіків, кофтин, жакетиків і сарафанчиків просто повинна ломитися ваша шафа. Чим частіше ви міняєте одяг, тим крутіше і гламурніше виглядаєте.

Є лише одне «але»: всі ці предмети одягу повинні гармонувати один з одним так, щоб їх можна було комбінувати між собою, чітко дотримуючись критеріїв стилю. Помилки тут недопустимі: якщо ваші речі погано поєднуються, ви виглядатимете як пародія на Барбі і не більш того.

Прикраси і аксесуари в неабиякій кількості - необхідність для стилю Барбі. Кожна дрібничка у вашому гардеробі просто зобов'язана мати відповідний аксесуар, а ще краще - декілька їх варіантів. Так ви зможе підкреслити і свій стиль, і свою індивідуальність.

Тепер можна приступити до безпосереднього аналізу базових предметів гардероба Барбі.

• Перш за все, не обійтися без симпатичного рожевого костюма, який дозволить вам виглядати абсолютно в стилі Барбі. Якщо у вас світле волосся, краще вибирати костюми в біло-рожевій колірній гаммі.

• Галстук - стильний атрибут, який додає образу деяку інтригу і до того ж підкреслює одне з дівочих достоїнств, - ніжну, витончену шийку. Галстук має бути середньої ширини, виконаний з легкого матеріалу, а зав'язувати його слід вільно, а не під саме підборіддя.

• Краще всього на струнких фігурках молодих дівчат виглядають брюки з еластичних матеріалів: вони ніжно облягають всі вигини фігури, а нам якраз це і треба.

• Обтягуючі шорти для юної Барбі, особливо, якщо доповнити ансамбль шпильками: приголомшливий ефект витонченої, довгоногої красуні.

• Під рожевий одяг не так просто підібрати взуття, тому віддавайте перевагу взуттю рожевого або білого кольору, або підбирайте як можна світлішого відтінку.

• Вибираючи джемпери і жакети, пам'ятайте, що вони мають бути виконані з тонких, легких тканин, добре прилягаючих до тіла і підкреслюючих його лінії.