RSS


Категорії статей: Прикраси та дорогоцінності ;

Срібло завжди в моді

Найголовнішим чинником що стимулює розвиток та трансформацію жіночої краси, є, звичайно, мода. Точніше здатність слідувати їй. Сьогодні мода пропонує декілька основних напрямів та трендів:

-Новинки ювелірних прикрас;
- Біжутерія;
-Умение стежити і підбирати лише наймодніші аксесуари в якості прикрас;
-Нові тенденції в області макіяжу;
-Нововведения в області прикраси тіла, а саме боді-арт, тату, пірсинг і татуаж;
-Прикрашання нігтів або нейл-арт;
-Нові тенденції в прикрасі одягу вишивкою, бісером, принтом і так далі.

Але найбажанішими у всі часи були ювелірні прикраси. А саме прикраси з срібла або золота з включеннями коштовних і напівдорогоцінних каменів.

А що модно в поточному і майбутньому році? Так, так, так. Саме срібло і вироби з нього. А зобов'язані ми такому сплеску модного «срібного» напряму в світі ювелірних прикрас і декору в одязі - дизайнерові на ім'я Кристини Лакруа. Ще в 2000 році її колекції вигідно відзначались прикрасами з срібла 925 проби, тому як акцент її модних тенденцій був сфокусирований саме на цьому сріблястому благородному металі. Вже пізніше цю ідею підтримали і багато разів розвинули інші відомі дизайнери зі всього світу.

До речі вибрати срібні сережки або інші прикраси з срібла сьогодні більш ніж просто. І не лише внаслідок широкого кола пропозицій, але і через моду буквально на будь-яке срібло. Наймоднішим і навіть престижним є старовинне (або постарене) срібло. Отже, самими ексклюзивними сьогодні будуть ті, кому бабусі (а краще прабабусі) залишили не золоті, а саме срібні масивні, трохи незграбні і навіть важкі ювелірні підвіски з срібла або кулони і сережки, а краще величезні срібні кільця.

Також в цьому сезоні найактуальнішими є старовинні брошки. А виконані вони мають бути у формі квіт або комах, фруктів або інших фантазійних композицій. Особливо вдалими вважаються брошки з вкрапленнями коштовних каменів або їх майстерними імітаціями з напівдорогоцінних аналогів. Але все повинно бути виконано в плавних лініях великого міста. Ексклюзивними є срібні вироби в стилі хай-тек. Це модно і залучить величезну кількість уваги з боку оточуючих. А ви будете в центрі уваги в будь-якій ситуації.

срібні прикраси
срібні прикраси
срібні прикраси
срібні прикраси
срібні прикраси
срібні прикраси

На підтримку настільки різкої «модності» срібних виробів може виступити лише корисність їх носіння для здоров'я. Срібло, а точніше його іони, прекрасно виліковують від цілого ряду шкірних захворювань, володіють загоюючою дією для різного роду ран. І навіть багато внутрішніх хвороб швидше виліковуються із застосуванням «срібної» води або звичайного носіння «справжнього» срібла на тілі. Особливий попит мають срібні сережки, ланцюжки і браслети. Єдина умова «цілющості» полягає в тому, що «найдієвішими» є прикраси з срібла 925 проб.

Носіть ювелірні прикраси з срібла, і ви будете не лише здорові, але і в центрі загальної уваги.