RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Спортивний костюм - повсякденний одяг?

Спортивний костюм - жіночий одяг
Спортивний костюм - жіночий одяг
До України тренди зі світових подіумів приходять набагато пізніше, ніж до Європи - що переконливо доводить і доля спортивного костюма. Спортивний костюм очима українських модниць - це щось безформне, абсолютно не модне і, швидше за все, дешеве, хоча і багате логотипами якого-небудь спортивного бренду типу Adidas. Не варто і говорити про те, що українські жінки спортивний костюм надінуть лише для занять в тренажерному залі, а ось вважати його повсякденним одягом, швидше за все, навчаться зовсім не скоро.

Тим часом, на Заході спортивний костюм ніколи не вважався чимось дешевим і позбавленим смаку, а останнім часом, завдяки впливу спортивного стилю на нові колекції дизайнерів із світовим ім'ям, упевнено завойовує і позиції в повсякденному гардеробі. Сьогодні - завдяки, знову-таки, багаточисельним модним брендам - само поняття спортивного костюма включає не лише поєднання зручних тренувальних брюк і кофти з капюшоном, але і інші, вельми стильні предмети одягу.

Переможний хід спортивного костюма по гардеробах американських модниць почався після появи у продажу перших колекцій відомого бренду Juicy Couture, дизайнерам якого успішно вдалося одягнути в спортивні костюми навіть голлівудських знаменитостей. Періс Хілтон, Майлі Сайрус, Джесіка Альба, Ванесса Хадженс і навіть сама Мадонна регулярно потрапляють під приціл камер папарацці в зручних спортивних костюмах від Juicy Couture, що завоювали популярність завдяки м'яким тканинам, соковитим життєрадісним кольорам і іронічним написам, які прикрашають одяг.

Спортивний стиль по-голлівудські

Без сумніву, можна стверджувати, що спортивні костюми давно стали повсякденним одягом для багаточисельних голлівудських знаменитостей. Актриса Джесіка Альба без всякої ніяковості з'являється на вулицях Лос-Анджелеса у вільний від зйомок час в зручних спортивних штанях з м'якого велюру, поєднуючи їх із звичайними топами і балетками. А її колега по «Фабриці марень», зірка «Шкільного мюзиклу» Ванесса Хадженс віддає перевагу спортивним костюмам яскравих відтінків бузкового, рожевого, блакитного, перетворюючи поєднання спортивної кофти з капюшоном і довгого топа на досить стильний багатошаровий ансамбль.

Довершують повсякденні образи голлівудських знаменитостей сандалі на плоскій підошві або непомітні зручні кєди і практична повсякденна сумка, яка чудово поєднується із спортивним костюмом.

Модний спортивний костюм

Якби українські жінки могли собі дозволити одяг від знаменитих західних модельєрів, можливо, і в Україні доля спортивного костюма була б іншою - адже спортивний одяг регулярно фігурує в колекціях найвідоміших модних брендів, давно переставши бути уніформою атлетів. Так, наприклад, дизайнер Жан-Поль Готье, створюючи колекцію сезону весна-літо 2010 для французького модного будинку Hermes, основою її зробив саме спортивний стиль, переосмисливши, зокрема, спортивну форму тенісисток. Результатом став модний одяг з елементами спортивного стилю, який, без сумніву, гармонійно доповнив би повсякденний гардероб будь-якої жінки - футболки-поло, короткі розкльошені спідниці, брюки, шорти і навіть плаття в спортивному стилі.

Спортивний костюм - жіночий одяг
Спортивний костюм - жіночий одяг
Спортивний костюм - жіночий одяг
Спортивний костюм - жіночий одяг

Спортивний костюм - жіночий одяг
Спортивний костюм - жіночий одяг
Спортивний костюм - жіночий одяг
Спортивний костюм - жіночий одяг

Британський дизайнер Стела Маккартні давно і успішно випускає спортивний одяг в співпраці з брендом Adidas, змінивши уявлення про спортивний костюм як про одяг виключно для тренажерного залу у багатьох жінок. У спортивних костюмах від Стели Маккартні можна з'явитися в будь-якому суспільному закладі, не виглядаючи безглуздо і не до місця - настільки стильними здаються її моделі. Спортивний стиль за версією Стели Маккартні - це легкі спортивні куртки і кофти з капюшоном із зручних м'яких тканин нейтральних світлих відтінків і зручні практичні брюки в спортивному стилі, що здатні ідеально доповнити casual-ансамбль.

Насправді, зробити спортивний одяг частиною повсякденного гардероба досить просто - це доводять приклади і голлівудських зірок, і дизайнерських колекцій. Не обов'язково вирушати в кафе з подругами в спортивній екіпіровці від Adidas або Nike - можна просто поєднати, наприклад, кофту або толстовець в спортивному стилі із звичайними джинсами і кєдами. @ed