RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Спідниця-олівець, уроки стильного малювання

Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець

Спідниця-олівець - це найближчий родич плаття-футляр, яке з'явилося на світ з легкої руки Габріель Шанель в 1926 році як маленьке чорне плаття. І в плаття і в спідниці окрім форми, яка облягає стегна, доходячи якраз до коліна в своєму класичному варіанті, є одна відмітна особливість, ім'я якої - універсальність. Якщо плаття-футляр личить для багатьох ситуацій, будучи основною дійовою особою невимовно елегантного образу, то спідниця-олівець, спокусливо облягаючи стегна, розширює свої горизонти ще більше.

Спідниця-олівець народилася у 40-х роках, відразу після того, як послідовник жіночності в самому її високому прояві, Крістіан Діор, презентував світу новий стиль. New look від Dior передбачав не лише спідницю-дзвіночок з приталеним силуетом, - французский метр одягнув жінку в спідницю-олівець, яка і сама мала стрункі форми, і дам середини століття робила витонченими і елегантними, особливо вкупі з обов'язковими туфлями-човниками як невід'ємною складовою діоровського бачення жінки.

Спідниця-олівець може розглядатися як елемент плаття-футляр, який з'явився як самостійна деталь одягу набагато пізніша за свого попередника. Але є і інша думка, яка свідчить, що спідниця ця, - всього лише переосмислена версія спідниці кінця XIX-початку XX століття, запропонована Полемо Пуаре.

Це була спідниця, названа hobble skirt, - «кульгава спідниця», вона отримала своє заслужене ім'я через силует, який не дозволяв жінці широко крокувати і деколи навіть заважав нормально йти. Така вузька спідниця облягала фігуру звужуючись донизу, а прямо в щиколоток або трохи нижче за коліно її перехоплювала стрічка, сильно обмежуюча рухові можливості модниць початку століття. Безперечною перевагою цієї моделі був силует, який підкреслює форми, створює дуже жіночну фігуру.

Але час незручної моди пройшов, нижні спідниці сталі не потрібними, пишні рюші були зірвані кутюрьє-новаторами, і нижня частина спідниці, яка розходилася від області нижче за коліно, відпала за непотрібністю. І з'явилася спідниця-олівець, яка дозволяє жінкам рухатися з куди більшим комфортом, - це дозволило їй прокрокувати з середини століття до наших часів, берігши свій імідж, і при цьому внести деякі корективи у свій стиль.

Спідниця-олівець добра тим, що личить для жінок з будь-якою фігурою. Спочатку з'явившись на подіумі як модель до коліна, сьогодні спідниця-олівець дозволяє відступи від норми, додаючи собі декілька сантиметрів то зверху, то знизу.

Класичний образ цієї спідниці передбачає її втілення в чорному кольорі - його лаконічність здатна робити спідницю-олівець складовою як ділового так і романтичного чи молодіжного стилю. Безумовно, сучасна спідниця-олівець сьогодні існує в різних кольорах, на ній з'являються принти, але все це різноманіття з точки зору хорошого тону часто виключає вільне поєднання спідниці з верхом, звичним для її стриманого кольору. Іншими словами, якщо ви хочете придбати спідницю-олівець, вибирайте темний однотонний варіант, і цей, на перший погляд, консерватизм розкриється мільйоном можливостей красивих комбінацій.

Задаючись питанням - з чим носити спідницю-олівець, виходьте зі свого стилю. Офісний дресс-код буде вам лише вдячний за такий вибір. Ви бездоганно виглядатимете в білій сорочці, демократичній водолазці з жакетом, строгим або більш креативним (наприклад, з укороченими рукавами, з приталеним силуетом під пояс).

Особи романтичні оцінять здатність спідниці поєднуватися з топами різних стилів, від лаконічних з прямими лініями до яскравих шифонових тунік, які особливо знадобляться для того, щоб замаскувати дуже важкий низ.

Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець

Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець
Спідниця-олівець

Єдиною непохитною заповіддю стане, мабуть, лише обов'язковий каблук, і краще всього, якщо він прославлятиме вас не в літніх яскравих босоніжках, а в туфлях-човниках або сучасніших моделях з платформою, шпилькою, з відкритим пальчиком і дуже лаконічним дизайном. Підбираючи верх до спідниці-олівець стежте за тим, аби виріз був V-подібним.

Спідниця-олівець в класичній інтерпретації підійде дівчатам з різними фігурами, чого не скажеш про оновлені варіації цієї моделі. Спідниця із завищеною талією точно так, як і актуальна сьогодні міні-версія (приблизно до середини стегна), личить лише дуже струнким дівчатам. @ed