RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Спідниця міді - чарівність жіночної класики

Спідниця міді
Спідниця міді

В світі моді існують речі, які стали легендарними. Деякі з них тісно пов'язані з певними стилями. Наприклад, образ рокової жінки рідко обходиться без шпильок і плаття-футляр. Але довжина цього плаття має велике значення для створення вірного стилю. Якщо ви вибираєте жіночний шик, тоді у вашому гардеробі має бути плаття або спідниця міді. Вони дуже стійко асоціюються з образами героїнь Хічкока, що володіють граціозною ходою і витонченою фігурою.

Гламурна строгість

Спідницю міді, яка заходить за коліно, можна назвати кращою деталлю для жіночних фігур з виразними стегнами. Вона витягує силует, роблячи його витонченішим, а для струнких панночок створює спокусливий образ без натяку на вульгарність і недоречну деколи сексуальність.

Спідницю міді в даний час носять не так часто, наприклад, на вулицях її рідко зустрінеш. І все через те, що образ її дуже строгий і здається жорстким та з нальотом ретро. Та варто лише додати правильних аксесуарів, як зайва строгість миттю зникне.

Сучасна королева гламуру Вікторія Бекхем, часто дозволяє собі надіти спідницю міді, яка відмінно вписується в її базовий гардероб та додає їй перчинку образу шикарної леді.

З неї можна брати приклад, роблячи юбку-міді частиною повсякденного образу, надіваючи зверху блузу або стриманий по дизайну тонкий светр. Туфлі-човники класичного дизайну на високому каблуці доповнять туалет, розфарбовувавши смутну повсякденність стильними фарбами.

Дозволена розкіш

Спідниця міді деяких дівчат лякає своєю строгістю і їм здається, що надівши її вони здадуться не елегантними, а дуже недоступними. Але мода дає відповідь і на це питання - як адаптувати спідницю міді до свого стилю. Особливо вдало і красномовно це зробили дизайнери в колекціях весна-літо 2010.

У дефіле Rochas образ із спідницею нижче за коліно позбавлений пафосу і драматизму завдяки вдалому вибору кольору. Яскравий та насичений відтінок зеленого на топі з укороченим рукавом прекрасно поєднується з низом бежевого кольору, який прикрашений оригінальним поясом з квіткою. Туфлі сюди підійдуть самі різні - гострі шпильки, класичні човники або моделі з відкритим пальчиком.

Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді

Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді
Спідниця міді

Інколи аби зняти з себе пута образу рокової і недоступної красуні, можна просто вибрати візорунок, який зовсім не відповідає цьому стилю. Наприклад, квіткова романтика дуже добре поєднується із строгістю спідниці міді, яка тепер виглядатиме зовсім по-іншому. При виборі на користь квіткового топа образ виходить дуже яскравим, і тоді туфлі мають бути дуже лаконічні по дизайну і за кольором. За такий варіант дівчата повинні бути вдячними Dolce&Gabbana і їх весінньо-літньому дефіле 2010.

Для тих, кого не перестає спокушати романтика ретро-стилю, пропонується поглянути на Діту фон Тіз, яка обожнює спідницю міді і із задоволенням включає її в свої туалети. Чорна спідниці, блуза з рукавами-ліхтариками, червона помада - нічого зайвого, але образ виходить воістину шикарним.