RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Шопінг: європейські міста-бутіки

Куди відправиться на шопінг? Здавалося б, місць для цього важливого заняття предостатньо в будь-якій країні і в будь-якому місті світу, але для справжніх модниць це питання зовсім не буденне.

Чи знаєте ви, що практично в кожній європейській країні є спеціальні містечка, які ще називають міста-бутіки або шоппінг-городки? Як правило, розташовані недалеко від крупних міст, вони включають десятки, а то і сотні магазинів, де можна купити модні фірмові речі за цінами, значно меншими чим в міських бутіках. Саме у ці городки і вирушають справжні цінителі шоппінга.

Шопінг

Італія по праву вважається однією з найпривабливіших країн для шопінга. Рим, Мілан і багато інших крупних італійських міст вже давно уподобали прихильниці моди зі всього світу. Проте якщо ви постійно шукаєте що-небудь незвичайне, є сенс відкрити для себе нове місце для шопінга - містечко FIDENZA VILLAGE. Це місто розташоване приблизно в годині їзди від Мілану, на живописних берегах річки По в області Емілья-Романія і є справжнім центром шопінга, адже практично повністю складається зі всіляких бутіків, магазинів, лавок і торгівельних центрів. Є сенс відправитися за покупками саме туди, аби насолодитися шопінгом в спокійному, красивому і затишному містечку.

Шопінг

Франція вважається країною-законодавцею мод, тому не дивно, що всі модниці світу прагнуть вибратися на шопінг саме туди. Тим більше що більш романтичного місця для походів по магазинам важко уявити. Але Париж - зовсім не єдине французьке місто, яке може похвалитися достатком брендових бутіків. Варто від'їхати від нього всього лише на 35 кілометрів, і ви попадете в дивне містечко La Valle Village. У нім значно менше метушні і значно більше чистого повітря, чим в Парижі, а по кількості фірмових магазинів це містечко скоро наздожене столицю французької моди. Відвідини цього міста-бутіка наштовхнуть вас на нові ідеї і подарують вам натхнення.

Іспанія. Вирушити за покупками можна і до сонячної Іспанії, але немає сенсу штовхатися в Мадриді або Барселоні, хоча ці міста, безумовно, дуже живописні і цікаві. Настійно рекомендуємо вам відвідати альтернативний центр шопінга - містечко La Roca Village. Тут ви знайдете масу всіляких магазинів, в яких представлена продукція і знаменитих світових брендів, і невеликих місцевих фірм, які, хоча і не можуть похвалитися популярністю, зате пропонують вельми оригінальний і якісний товар. Крім того, в La Roca Village вас чекають прогулянки по живописних вуличках і затишні ресторанчики.

Шопінг

Звичайно, це далеко не повний список міст-бутіків, які зараз такі популярні в Європі. Повнішу і детальнішу інформацію про центри європейського шопінга ви можете знайти в Chic Outlet Shopping. Завдяки відвідинам таких містечок ви зможете відкрити для себе безліч ще маловідомих, але дуже перспективних і оригінальних брендів. Крім того, ви самі зможете прокласти найбільш зручний маршрут для шопінга, адже можна відправитися до Ірландії (Kildare Village в Дубліні) або Англії (Bicester Village в Лондоні, Німеччину (Wertheim Village у Франкфурті, Ingolstadt Village в Мюнхені) або Бельгію (Maasmechelen Village в Брюсселі).