RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Rolex - історія і сучасність

Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Бренд Rolex - не просто популярна марка годинника. Це синонім високої якості, елегантного стилю і мужності. Слава Rolex нерозривно пов'язана з військовим часом, проте сьогодні ім'я Rolex звучить не менше гучно. Тим часом, легендарну назву Rolex Watch Company годинникова компанія отримала не при народженні, а значно пізніше.

Засновник компанії Hans Wilsdorf досяг видатних успіхів на годинниковому терені. Спочатку оточуючі насторожено віднеслися до його експериментів і мало вірили в якість і точність його годинникових механізмів, проте наполегливий Wilsdorf продовжував удосконалити годинник, роблячи їх усе більш точними і міцними. Wilsdorf також першим відправив свій наручний годинник до Швейцарії для проведення випробувань на точність механізму. Проте навіть після того, як годинник з успіхом витримав всі випробування за кордоном, Wilsdorf продовжував пошуки ідеального хронометра.

Після повернення додому солдатів з фронтів Першої світової війни популярність наручного годинника Rolex ще більш зросла. Наручний годинник більше не вважався дамським аксесуаром, адже його носили всі мужні воїни. Популярність Rolex зростала, а разом з нею зростала і кількість удосконалень. Перші удосконалення були направлені на поліпшення водо- і пилостійких властивостей годинника. Хоча Rolex і не є родоначальником цього тренду, але компанії дійсно вдалося добитися істотних поліпшень і виготовити перший по-справжньому водонепроникний годинник.

Інші удосконалення були направлені на підвищення міцності наручного годинника. Скло, що захищає циферблат замінили синтетичним пластиком, що істотно поліпшило міцність годинника і захистило його від утворення тріщин. Також удосконалення торкнулися і самого циферблату - його сталі робити з металу.

Наступним кроком Rolex стала розробка наручного годинника з автоматичним підзаведенням. Перші такий годинник Rolex з'явився у продажу в 1931. Напевно, винайдений дизайн нарешті задовольнив творців, оскільки він до цих пір використовується в годинникових механізмах.

З кожним роком дизайн наручного годинника усе більш удосконалився і ускладнювався, випускається все більше і більше моделей, завдяки чому кожен може знайти годинник за смаком. Поява наручного годинника була викликана необхідністю, проте з тих пір багато що змінилося, і годинник перетворився на стильний аксесуар.

Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники

Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники
Rolex - годинники

Першу винагороду Rolex Company отримала ще у 1910 році - всього через декілька років після заснування - і це здавалося неймовірним досягненням. З тих пір компанія отримала декілька десятків винагород - більше, ніж всі інші виробники годинника разом узяті.

Внесок Rolex Company у розвиток годинної індустрії не можливо переоцінити. Авторство більшості нововведень і удосконалень, які ми бачимо в сучасному годиннику, належить саме годинниковим майстрам Rolex. Вам потрібний якісний і красивий годинник? Без коливань купуйте Rolex.