RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Прикраси весна-літо 2013

Етника, ретро і футуризм, природа і архітектура, натуральні і матеріали, створені сучасною індустрією, - прикраси весна-літо 2013 повні контрастів, але всіх їх об'єднує прагнення до яскравого індивідуалізму і значних розмірів.

 Прикраси весна-літо 2013

Oscar De La Renta (Оскар де ла Рента), Marc Jacobs (Марк Якобс), Alexander McQueen (Олександ Мак Квін), Christian Dior (Крістіан Діор), Michael Kors (Мішель Корс)

Грубо, немов уручну, оброблений метал, ряди ланцюжків і переплетень, строгі, геометричні форми: кольє і намиста відмовляються покидати список модних трендів, продовжуючи тему металу і різноколірного розсипу каменів.

 Прикраси весна-літо 2013

Marni, Badgley Mischka (Беджлі Мішка), Chloe (Хлоє), Eddie Borgo (Едді Борго), Nina Ricci (Ніна Річчі)

Мода на великі підвіски в новому сезоні також залишається актуальною. Особливо цікаво виглядають підвіски з анімалістичними сюжетами і в етнічному стилі. Досить часто, для підвісок дизайнери використовують не ланцюжок, а шнур.

 Прикраси весна-літо 2013

Chloe (Хлоє), Bottega Veneta (Боттега Венета), Rochas, Chanel (Шанель)

Ще декілька модних трендів прикрас попереднього сезону отримує свій розвиток - це оксамитки з мережива, атласу, широкі браслети-наручники і намиста-ошийники.

 Прикраси весна-літо 2013

Balenciaga (Баленсіага), Oscar De La Renta (Оскар де ла Рента), Michael Kors (Мішель Корс), Nina Ricci (Ніна Річчі), Chanel (Шанель)

Багато браслетів нових колекцій мають не лише значні розміри, але і об'єм. Використання опуклих каменів, аплікацій і інших елементів фігурного об'єму в конструкції прикрас дуже актуально.

 Прикраси весна-літо 2013

Eddie Borgo (Едді Борго), Marni, Balenciaga (Баленсіага), Oscar De La Renta (Оскар де ла Рента), Badgley Mischka (Беджлі Мішка)

У моді довгі сережки-підвіски досить значних розмірів. Перевага віддається жорстким, геометричним формам і крупним деталям з металу і каменів.

 Прикраси весна-літо 2013

Balenciaga (Баленсіага), Bottega Veneta (Боттега Венета), Givenchy (Жіванші), Alexander McQueen (Олександ Мак Квін), Nina Ricci (Ніна Річчі)

Безумовним трендом прикрас весни-літа 2013 сталі кільця з великими, немов необробленими, каменями і анімалістичними фігурками.

 Прикраси весна-літо 2013

Oscar De La Renta (Оскар де ла Рента), Gucci (Гуччі), Christian Dior (Крістіан Діор), Chanel (Шанель), Marc Jacobs (Марк Якобс), Balenciaga (Баленсіага)

Окрім металу, мінералів і каменів, в новому сезоні для прикрас актуальні такі матеріали, як шкіра і дерево, фактурні тканини і мереживо, а тако