RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Плюси напоказ - ідеальний купальник

ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник

Отже, як вибрати ідеальний купальник?

Власниці маленького бюста варто вибирати купальники з ущільненими чашками, на кісточках, push up. Їм також личать бюстгальтери без бретелей, ліфи, прикрашені драпіровкою, воланами, поперечним яскравим малюнком. Зрівноважити фігуру допоможе формула "світлий верх, темний низ". Категорично не личать купальники темних тонів, з вертикальними смужками на грудях. Небажані бюстгальтери без кісточок і чашок.

Пишногрудим пані потрібно вибирати бюстгальтери з бретелями і кісточками, при цьому кращий виріз - глибокий V-подібний. Вам підійдуть ліфи складного забарвлення (темніше вгорі, світліше внизу), а також діагональний малюнок або моделі із запахом, що створюють діагональну лінію на грудях. Пані з великими грудьми не варто купувати купальники з тонких нееластичних тканин, з вузькими бретелями, чашками без кісточок - вам буде незручно, і оточуючі неодмінно це відмітять. Якщо при пишному бюсті ви маєте ще і виступаючий живіт, вибирайте світлий низ з вертикальною смужкою.

Повним пані протипоказані бікіні, купальники з дуже високими або низькими вирізами на стегнах, з вузькими бретелями або дуже закритим верхом. Уникайте купальних костюмів з блискучих тканин, строкатих забарвлень, геометричних і поперечних малюнків. Кращий вибір для повної фігури - цілісний купальник приглушених тонів з матової тканини з високим вмістом лайкри.

Спеціально для пишних жінок створюють подвійні моделі, усередині яких прикріплений щільний сітчастий корсет. На вас добре виглядатимуть контрастні вставки, що підтягують живіт, чашки з кісточками, вертикальні малюнки. І пам'ятайте: купальник не повинен вас занадто стягувати і врізатися в тіло - від цього ви здаватиметеся повніше, ніж є.

Жіночним фігурам з широкими стегнами, виступаючим животом і тендітною верхньою частиною дуже личать купальники з акцентом на грудях. Тут згодиться і глибоке декольте, і яскраве забарвлення, і діагональні драпіровки, і бретелі, що широко рознесені або зав'язуються на шиї. Нижня частина тіла повинна виглядати скромніше: жодних блискучих тканин, поперечних малюнків, поясочків. Оптимальним буде вибір темного низу із підтягуючими вставками. Якщо плечі не вузькі, можна надіти плавки із спідничкою.

Якщо ви високі і худорляві, вам дозволено носити бікіні, трусики-шортики, вибрати яскраві і блискучі тканини для купальників, а також красуватися в бюстгальтерах на широких бретелях або зовсім без них. Вам не личать лише вертикальні смужки і темні забарвлення - вони здатні візуально перетворити вас на "дошку".

Власниці дуже вузьких плечей повинні уникати глибоких V-подібних вирізів, подовжніх малюнків у верхній частині купальника і хомутів. Вас прикрасять світлий яскравий ліф, високий закруглений виріз, широко рознесені бретелі і різні деталі на плечах: аплікації, бантики, гудзики.

Широкоплечих жінок дуже прикрашають купальні костюми з хомутами і глибоким V- подібним вирізом. Окрім деталей, що привертають увагу до плечей (широко рознесених бретелей, вишивки, аплікацій), вам варто відмовитися від дуже коротких топів, хрестоподібних лямок на спині, дрібних вирізів і горизонтальних або строкатих малюнків.

Якщо ваші ноги короткуваті, а стегна не дуже широкі, кращим вибором буде низ купальника з високими вирізами з боків. Якщо стегна широкі, краще вибрати середній по висоті виріз. Бікіні, шортики і плавки з низьким вирізом - не ваш вибір. А ось у верхній частині дуже до речі буде V-подібний виріз бюстгальтера, який приверне увагу до грудей.

Дівчатам невисокого зросту стилісти радять підбирати купальник з високо вирізаними по стегнах трусиками - він візуально подовжує ноги. Уникайте трусиков-шортиків і дуже вузького бікіні. Візуально витягує силует суцільний купальник з високими вирізами на боках. Крім того, невисоким дівчатам по пляжу можна ходити не в ляпанцях, а в сандалях на танкетці.

Оскільки чоловіча пляжна мода, на жаль, не так всіляка, як жіноча, ми розглянемо основні моделі одягу для пляжу і розберемося, до якого типа фігури вони личать.

Класичні плавки (бріфи, сліпи) - найлогічніший вибір для чоловіка з пристойною фігурою і добрим смаком. Якщо ваша фігура відповідає канонам журналу "StrongMan", ви можете дозволити собі "сміливіші" плавки з вузькими бічними частинами. Середньої ширини боковини личать всім володарям довгих ніг, навіть тим, у кого немає розвиненої мускулатури ні вище, ні нижче за плавки. Чоловіки Європи, Південної Америки і Австралії люблять класичні плавки, а в США вони вважаються викликом суспільної моральності - там чоловіки вважають за краще носити шорти.

Недовгі шорти - вельми цнотливий і зручний вид чоловічого пляжного одягу. Звичайно, на виході з води в шортах краще всього виглядають володарі добре розвинених м'язів - але будемо чесні, вони в принципі краще виглядають на пляжі при будь яких обставинах. Головне ж достоїнство шортів - комфортність. У них ви загорятимете з таким відчуттям, ніби зовсім не вставали з улюбленого крісла. А достоїнства фігури будуть делікатно підкреслені.

Широченні, завдовжки до коліна, бермуди з яскравої тканини не пред'являють практично жодних вимог до фігури, що так зручно в наше століття переїдання і гіподинамії. Бермуди допоможуть прикрити те, чим не прийнято пишатися: криві, дуже короткі або дуже худі ноги, в'ялуваті м'язи, підвищену волосистість - і навіть відвернуть увагу від надмірно округлого живота.

ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник

Категорично протипоказані вони лише худим хлопчикам, які в широких штанях виглядають комічно. Загальне правило: чим більше фігура, тим ширше можуть бути бермуди.

Ну, і напослідок скажемо про стринги. Боїмося вас розчарувати, але з точки зору стилю стринги - це не пляжний, а професійний одяг. Вони необхідні, якщо ви - стриптизер, порноактер або виконавець екзотичних танців, але на пляжі не дуже доречні. Якщо ви лише і мрієте, аби на вас показували пальцем не дуже делікатні сусіди по пляжу, надівайте стринги, але хай при цьому ваша фігура не викликає нарікань навіть у справжніх придир.