RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Плаття з підручних матеріалів

Зараз багато дизайнерів створюють вечірні плаття зі всякого мотлоху: старих дитячих книжок, газет, навіть мусорних пакетів. Виглядає незвично і елегантно.

52-річна любителька абсента чаю Грейс Робінсон (Grace Robinson) з англійського графства Кембріджшир вміє шити плаття з підручних матеріалів. І не лише плаття. Дизайнер створює взуття і аксесуари з чайних пакетиків.

Стильне чаювання Грейс Робінсон: туфлі з чайних пакетиків

Хто ж відмовиться від чашки ароматного чаю? Ось і Грейс Робінсон п'є його щодня, скільки себе пам'ятає. А останні 10 років вона ще і збирає використані чайні пакетики, сушить їх, потім викидає чаїнки і береться за голку. Колір отриманої в ході цих операцій тканини залежить від того, скільки часу заварювався пакетик.

Плаття з підручних матеріалів робляться не один місяць

Впродовж багатьох років Грейс Робінсон доводилося працювати одній і прагнути випивати більше чаю. Але тепер до справи підключилися друзі чайного модельєра, які теж стали збирати і сушити пакетики. Чим дуже сильно прискорили процес. Річ у тому, що на кожне плаття з підручних матеріалів Грейс Робінсон витрачає по декілька місяців, тому будь-яка допомога (навіть пиття чаю) вітається.


плаття з підручних матеріалів
плаття з підручних матеріалів
плаття з підручних матеріалів
плаття з підручних матеріалів
плаття з підручних матеріалів
плаття з підручних матеріалів

Широка громадськість дізналася про незвичайну колекцію платтів Грейс Робінсон після того, як вона вийшла на сцену шоу «Британія має талант» в одному з платтів власного виробництва. Та і члени жюрі тоді здивувалися витонченості вбрання і майстерності чайного дизайнера.

Серед творінь Грейс Робінсон - також взуття, сумочки і капелюшки з чайних пакетиків.

По матеріалам kulturоlоgіа.ru