RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Плаття з бахромою 2014-2015

Пригадайте казки Сходу або казку про Старого Хоттабича і його килим-самоліт. Уявіть каравани верблюдів з коштовними скарбами і персидських красунь, що сидять під балдахіном. Ви багато що побачите у своїй уяві, і в тому числі один з декоративних елементів східних вбрань - бахрому, плаття танцівниць від плеча до підлоги, розшиті бахромою, яка хвилює та зачаровує.

Бахрома присутня в костюмах багатьох народів, особливо вона була улюблена у індійців. Для них бахрома була символом доблесті, тому що її робили із скальпів ворогів. Американські ковбої також полюбили бахрому, проте, не в такому кровожерливому сенсі. Бахрома у ковбоїв асоціювалася з гривою вільного мустанга, крилами орла. Ось якою непростою дорогою прийшла в прикрашання костюмів бахрома. Цей елемент декору залишається улюбленим і в жіночих, і в чоловічих костюмах.

Плаття з бахромою 2014-15

Фото платтів з бахромою від Roberto Cavalli

Плаття з бахромою 2014-15

Сучасна дівчина, що надіває красиве плаття з бахромою, навряд чи себе уявлятиме амазонкою, що перемогла ворога. Швидше за все, плаття з бахромою у неї асоціюватиметься зі східними казками і персидською красунею, на яку вона сама і схожа. Бахрома в новому сезоні досить модний елемент в декорі. Але не можна сказати, що вона повернулася з далекого минулого. Вона переходить з сезону в сезон. Проте в новому сезоні 2014 - 2015 бахромою оздоблені не просто окремі елементи. Дизайнери пропонують плаття з бахроми.

Переглянувши багато колекцій 2014 -2015 роки слід зазначити, що особливо полюбився цей елемент декору Roberto Cavalli. Дизайнер застосовує бахрому не лише в платтях, але і в аксесуарах. Бренд Lanvin в багатьох своїх моделях використовує бахрому. Віддають перевагу оздобленню моделей бахромою і бренди Tommy Hilfiger, Just Cavalli, Naeem Khan. Одне з найрозкішніших платтів, яке особливо припало до душі , - це плаття з колекції Pamella Roland.

Розкішне плаття 2014-2015

Pamella Roland

А ви обирайте те, яке припало вам до душі.

Плаття з бахромою 2014-15

Jay Ahr

Мода 2014-2015

Мода 2014-2015Jay Ahr і Lanvin

Плаття з бахромою Naeem Khan

Naeem Khan

Мода 2014-2015

Roberto Cavalli