RSS


Категорії статей: Модні бренди ;

Плаття Вікторії Бекхем

плаття вікторії бекхем

Ікона гламуру і стилю Вікторія Бекхем ще з дитинства мріяла бути дизайнером. І це у неї відмінно виходить.Вікторія вже випустила лінію джинсів, які користувалися величезною популярністю серед молоді. Також розробляла і справжні серйозні авторські колекції одягу. На сьогоднішній день вона є власницею власною торгівельної марки « Вікторія Бекхем».

І, нарешті, Вікторія випускає колекції платтів, дизайн яких придумала особисто.« Ці плаття - віддзеркалення мене і мого стилю. У одязі я віддаю перевагу жіночності і благородству. Кожна модель зшита з розрахунком на мене і мій смак, тому кожне вбрання дуже зручне. Корсети настільки гнучкі, що в них можна легко і вільно рухатися», - упевнено і охоче ділиться Бекхем: «Я сама приміряла кожне з платтів, і знаю, наскільки вони зручні».

Класичні плаття-футляри завдовжки нижче за коліно, вечірні вбрання, користуються величезною популярністю, не лише в селебріті, але їх також із задоволенням носять рядові модниці. Колекції платтів приваблюють м'якими кольорами, класичними силуетами і ідеальним кроєм. А ось в колекції осінь/зима поточного сезону вона вже додає своїм платтям деяку легкість і повітряність, при цьому використовує яскраві кольори і стрічки.

плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем плаття вікторії бекхем

Тепер журнал People називає її дизайнером року, адже вона довго це доводила і тепер її оцінили по гідності. Її плаття користуються величезною популярністю в таких зірок як Хайді Клум, Дженніфер Лопес, Ель Макферсон. Та і сама Бекхем із задоволенням носить вбрання, дизайн яких створила.