RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Плащі осінь зима 2013-2014

Для тих, хто бажає зустріти прохолодний сезон у всеозброєнні, ми пропонуємо ознайомитися з головними тенденціями моди на плащі.

Якими будуть модні плащі осінь-зима 2013-2014?

Незалежно від цінової політики і стильових напрямів, більшість дизайнерів серед колекцій 2013-2014 пропонує залишатися вірними класиці і не піддаватися впливу миттєвих трендів.

Прямий фасон

Плащі з однотонної тканини приглушеного відтінку, скроєні по подібності чоловічого верхнього одягу присутні удосталь серед колекцій Lanvin (Ланвін), Jil Sander (Джил Сандер), Just Cavalli (Джаст Каваллі) і інших дизайнерів.

Жіночі плащі прямого крою

Лак

Лакована поверхня осіннього плаща залучить до себе немало уваги. Подібні моделі ідеально підійдуть сміливим і неординарним пані, які звикли приковувати до себе увагу будь-яким доступним способом. Серед осінніх колекцій 2013-2014 найбільш вдалими можна рахувати лаковані плащі від Versace (Версаче), Simone Rocha, Burberry (Берберрі ) Prorsum.

Лаковані жіночі плащі на осінь-зима 2013-2014

Двобортні плащі осінь-зима 2013-2014

Модні двобортні плащі осінь-зима 2013-2014 представлені в пастельній кавово-бежевій гаммі. Подібні приклади можна зустріти в колекціях Dsquarred, Celine, Junya Watanabe і навіть Jean Paul Gaultier.

Двобортні осінні плащі 2013

Шкіряні плащі - осінь-зима 2013-2014

Шкіряний плащ цього сезону відрізняється багатством фасонів і жвавістю відтінків. Окрім традиційно чорного кольору, на показах Catherine Malandrino, L`Wren Scott, Burberry (Берберрі ) Prursum можна було відмітити всілякі відтінки шкіри - від персикового до насиченого зеленого відтінку.

Шкіряні моделі жіночих пащей сезону осінь-зима 2013 2014

Укорочені рукави

Мода на широкі рукави-кімоно продовжує панувати по подіумі у сезоні осінь зима 2013 2014. На показах Lela Rose, Marc by Marc Jacobs (Марк от Марк Якобс) (Марк Якобс), Chado Ralph Rucci можна було побачити елегантні плащі з укороченими широкими рукавами. Подібні моделі відмінно підійдуть в погожу сонячну днинку, проте під час осінньої сльоти навряд чи згодяться.

Жіночі плащі з укороченими рукавами - осінь-зима 2013-2014

Плащі з принтом

Окрім приглушених однотонних тканин, під час створення багатьох осінньо-зимових колекцій 2013-2014 дизайнери вирішили різноманітити свої роботи невеликою кількістю принтів. Переважали смужки і принти із "хижими" звіринними забарвленнями.

Осінні плащі 2013 року з принтом

Плащі із запахом осінь-зима 2013-2014

Немає більш жіночного фасону плащів, чим модель із запахом. Елегантний приталений силует, що створюється за рахунок поясу і широкої лінії плечей допомагає приховати всілякі недоліки фігури і привернути увагу до її достоїнств.

Модні плащі із запахом 2013

Плащі а-силуету

Розкльошений низ і порівняно вузький верх плащів створюють силует трапецієвидної форми. Аналогічні моделі плащів користувалися скаженою популярністю в середині минулого століття. Доводячи власну циклічність, мода на плащі цього сезону року знов повертає даний фасон.

Трапецієвидні плащі на осінь-зима 2013-2014 року

Sоurcе аllmоdа.nеt