RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Пеньюар

Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар

Пеньюар, як домашній жіночий одяг, вперше з'явився у Венеції в 16 столітті. Цей дамський туалет був призначений для домашніх уранішніх занять макіяжем і іменувався «рокетті» Уранішній халат був зазвичай зроблений з оксамиту і мережив, а поверх нього надівалося «верхнє плаття». З моменту своєї появи він відразу ж перетворюється на культовий предмет, який став хвилювати розум і відчуття сильної половини людства.

Однією своєю присутністю жіночний сексуальний халатик створює атмосферу чуттєвості, інтимній близькості. Пеньюар перетворюється на зброю для спокушання чоловіків. Цей предмет дамського гардероба, приховуючи недоліки фігури і відкриваючи її достоїнства, допоміг жінці відчути себе богинею, розкутою і привабливою. Чоловіки, у свою чергу, теж дуже добре сприйняли цю зброю. Мережива і шовк просто розбурхували чоловічу уяву, допомагаючи їй домальовувати невидимі подробиці жіночої краси, спокушаючи більше ніж безпосереднє споглядання оголеного тіла. Адже відомо, що жінка без одягу збуджує чоловіка значно менше, чим чародійка, одягнена в щось повітряне, мереживне, ефемерне, те що лише підкреслює контури її фігури. Пеньюар перетворився на самостійну частину жіночого туалету, яка дає можливість спокушати чоловіка знову і знову.

Елегантний халатик є улюбленим предметом гардероба світських львиць і знаменитостей. Так пеньюар найзнаменитішої блондинки 20 століття Merlin Monro, в якому вона знімалася у фільмі Gentlemen prefer blondes, досі зберігається в приватній колекції William Travita. Мадонна любить ходити удома в розкішному домашньому одязі з китайського шовку з срібною вишивкою і з розрізами з боків. Jennifer Lopez настільки трепетно відноситься до розкішної жіночої білизни, що по її індивідуальному замовленню знаменитий Roberto Cavalli спеціально створив для неї чотири ексклюзивні пеньюари. Адже щоб відчувати себе на висоті, кожна пані повинна слідувати за віяннями моди, яка поширюється і на нічну білизну.

Найбільший виробник розкішної жіночої білизни Victoria's Secret - з тих брендів, які диктують моду в цьому напрямі. На щорічному новорічному показі жіночої білизни в Лос-Анжелесі (12th Annual Victoria's Secret Fashion Show), знаменитості і відомі моделі продемонстрували розкішні екземпляри нічної білизни і пеньюарів. У шоу взяли участь Seal, Heidi Klum, Marisa Miller, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Angela Lindvall, Karolina Kurkova, Selita Ebanks, Izabel. На цьому показі були представлені вишукані розкішні пеньюари яскравих і насичених кольорів, створені для "рокових" жінок.

У паризькому виставковому комплексі Porte de Versailles в рамках Salon International de la Lingerie пройшов показ престижній колекції Ultra Lingerie Moderity. Фантазії дизайнерів не було меж. Тут були представлені прототипи білизняних моделей майбутнього. Поєднання непоєднуваного, пеньюари з незвичайними принтами і забарвленнями, фатинові накидки - все це дало уяву і про нічну білизну майбутнього.

А доки нам є що носити. Це зайвий раз довів шоу-показ нижньої білизни Frederick's of Hollywood 2010 Spring Collection,компанії Frederick's of Hollywood, чиє «обличчя» представляє королева бурлески Dita Von Teese. Еротичні пеньюари з мережива і шовку - це союз чуттєвості і бажань, стилю і розкоші. Така нічна білизна є вибором пані, що цінить, перш за все, шик та комфорт.

Величезний вибір вишуканих «жіночих штучок» представляє компанія Prima Vision, чиї моделі пеньюарів відрізняє прекрасне поєднання італійської якості, стилю, комфорту і витонченості. Неймовірна сексуальність і неповторність роблять цю білизну популярною.

Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар

Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар
Пеньюар

Жіноча білизна компанії Papillon орієнтована на справжніх жінок, які прагнуть до досконалості у всьому, не жертвуючи при цьому комфортом, чия сексуальна білизна втілює інстинктивне прагнення жінки до вираження жіночого єства, дає можливість відчувати себе красивою і упевненою завжди і скрізь. @ed

По матеріалам interlinks.ru