RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Палантини

Палантини
Палантини

Палантин падає на плечі легкою вуаллю з ніжного кашеміру, укутує теплотою, зігріваючи восени під час тривалої романтичної прогулянки, епатує хутряною розкішшю поверх вечірнього плаття. Все це підвладно палантину - жіночій накидці, що здатна прикрасити і повсякденний туалет, і додати ще більше вишуканості святковому вбранню. Палантин зігріває і прикрашає, приховує недоліки фігури і, повертає до канонів античності, роблячи образ більш жіночним. Зараз, коли палантини міцно увійшли до моди знову, складно сказати, коли саме була винайдена ця функціональна і модна деталь. Італійці бачать в її імені схожість із звучанням «палла» - так називалася велика накидка, в яку буквально задрапіровувалися представниці прекрасної статі в Древньому Римі. Але більше всього прибічників в іншої теорії. Вважається, що графиня Палатінсьа, накинувши на плечі накидку з соболя, і дала народження сучасній моді на палантини.

Сучасні палантини виготовляються з хутра, кашеміру, віскози, шерсті і інших матеріалів. Палантин може виконувати як чисто практичну функцію - зігрівати, прикриваючи оголені плечі і легкий одяг, так і доповнювати костюм у якості аксесуара, оживляючи вбрання цікавою драпіровкою, насиченим кольором, набивним малюнком, національними мотивами.

Палантин - це традиційний предмет туалету для жителів Індії, де вже багато століть виконується ручне пошиття цієї накидки. Звідти європейці частенько і отримують на ринок дивовижні палантини, часто виконані в єдиному екземплярі. Індійські палантини чудово виглядатимуть у поєднанні з іншими предметами гардероба етнічної тематики, наприклад, з взуттям, біжутерією.

Найпростіший палантин, доступний за ціною і невитіюватий по забарвленню, - зроблений з віскози, однотонний яскравий або в пастельних тонах, з орнаментом по краю або «деграде», коли один колір плавно перетікає в інший. Такий палантин доповнить будь-який предмет одягу, ставши самостійною одиницею костюма або поєднуючись за кольором з туфлями або сумкою.

Теплий шерстяний палантин - незамінна річ для прохолодної погоди влітку. Навіть тонка шерстяна накидка, передбачливо покладена в сумку, виявиться палочкою-виручалочкою якщо подує холодний вітер або день плавно перетече в ніч, змінивши спеку на освіжаючу прохолоду. У цих випадках не завжди доречна куртка або легкий плащ, а палантин, відіграючи роль і теплої накидки і стильного предмету одягу, допоможе захиститися від холоду і підкреслить жіночність образу.

Палантини
Палантини
Палантини
Палантини
Палантини
Палантини
Палантини
Палантини
Палантини
Палантини

Той же палантин з шерсті добре личить для носіння з верхнім одягом. Накинутий на плечі і скріплений невидимою шпилькою або яскравою брошкою, він прикрасить пальто, створюючи з ним колірний контраст. До монохромного верхнього одягу личать палантини з етнічним орнаментом, однотонні і насичених кольорів.@ed

По матеріалам interlinks.ru