RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Осінні куртки - що буде модним восени

Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг

Тижнем моди в Парижі завершився черговий сезон показів колекцій осінь-зима 2010-11. За півроку до сезону багаточисельні модні дизайнери продемонстрували на подіумі ключові тенденції осені, багато які стали абсолютно несподіваними. Поява нових трендів, втім, не означає, що осіння куртка, безумовна основа гардероба для холодної погоди, остаточно вийшла з моди: навпаки, зусиллями дизайнерів осінні куртки обзавелися більш ніж стильними інтерпретаціями, несподіваними прикрасами і оригінальним новим кроєм.

Всі види хутра

Мабуть, однією з найочевидніших тенденцій на подіумі сезону осінь-зима 2010-11 стало захоплення багаточисельних модних дизайнерів хутром - як натуральним, так і штучним. Хутряною обробкою модні бренди прикрашають буквально кожен предмет гардероба - від зимових платтів і жакетів до теплих пальт і курток.

Яскравим прикладом стала осіння колекція Burberry: цього разу Крістофер Бейлі, що очолює британський модний бренд, представив не лише елегантні тренчи, якими знаменитий Burberry, але і стильну альтернативу - шкіряні куртки в «авіаторському» стилі. Як і у Hermes минулою осінню, так і на цей раз, джерелом натхнення став образ легендарного льотчика Амелії Ерхарт. Дизайнер Burberry випустив на подіум моделей в коротких шкіряних куртках традиційного чорного і коричневого кольору, оброблених ясно-бежевим і молочним овечим хутром.

«Авіаторські» куртки в новій колекції Burberry з успіхом замінили і традиційні тренчи, і пальто, а класичні лінії крою представлені самою різною довжиною - деякі куртки закінчувалися в попереку, інші - до середини стегна. Окрім шкіряних моделей, Бейлі представив на подіумі декілька не менш стильних моделей осінніх курток із замші відтінку хакі з беззмінною хутряною обробкою.

Теплі і зручні куртки з м'якої замші, оброблені хутром, представив на осінньому подіумі і модний бренд Acne, запропонувавши новий варіант багатошарового крою на зміну простим і чітким лініям. А британський дизайнер Генрі Холланд практично повторив в своїй колекції дизайнерські вирішення Burberry, представивши майже аналогічні осінні куртки із замші, оброблені овчиною зсередини, і овечим хутром на відкладному комірі. Стильні куртки з нарочито постареної шкіри і обробкою овчиною увійшли і до нової осінньої колекції бренду Unique.

Мінімальна довжина

Однією з характерних особливостей осінніх курток, представлених в нових осінньо-зимових колекціях, стала мінімальна довжина. Схоже, що модні дизайнери остаточно звели осінню куртку в статус отакого «перехідного» предмету гардероба для перших днів осені, коли осінні холоди вже не дозволяють з'явитися на вулиці в тонкому літньому одязі, а час щільних, теплих пальт ще не прийшов. Цим і пояснюється безліч коротких осінніх курток в нових колекціях.

Окрім Burberry, короткі осінні куртки представлені в колекціях Kinder Aggugini, J. Mendel, Unique, Ralph Lauren, Stephen Burrows, Isaac Mizrahi, Tommy Hilfiger. А найпопулярнішими матеріалами в нових осінньо-зимових колекціях сталі, безумовно, шкіра і замша з багаточисельними доповненнями - металевими деталями, обробкою хутром, поясом, що акцентує увагу на талії.

Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг

Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг
Осінні куртки -одяг

Дивно всілякими в нових колекціях були і стилі: від «авіаторів» Burberry до справжнісіньких «косух» з чорної шкіри з металевими ланцюжками-прикрасами і блискавками Kinder Aggugini. Короткі дуті куртки увійшли до колекції Fashion East, а основою колекції Ralph Lauren стали куртки, що швидше нагадують жакети з щільного теплого твіду, замші і шкіри з оригінальними рукавами, - пишними вгорі і такими, що звужуються донизу. Дизайнери Rag & Bone в новій колекції також запропонували осінні куртки, які по крою нагадують піджак від ділового костюма або блейзер шкільної форми - лаконічність крою моделей Rag & Bone «врівноважувалася» довгими в'язаними шарфами, недбало обмотаними довкола шиї. Ще оригінальніші моделі в свою осінню колекцію включив Stephen Burrows - короткі дуті куртки з рукавами, кроєм вони схожі на стиль моделей Ralph Lauren. @ed