RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Наймодніші кольори 2014 року

Сьогодні прийшов час дізнатися про те, який колір модний в 2014 році. Авторитетна компанія Pantone щорік, в першій декаді грудня проголошує наймодніший відтінок майбутнього року. У 2014 році модний колір став воістину жіночим, адже завдяки його універсальному відтінку, подібні тони можна використовувати не лише в жіночому одязі, але і в макіяжі, інтер'єрі, весільному декорі і навіть кулінарних творіннях. Отже, наймодніший колір 2014 - це Radiant Orhid.

"Сяюча Орхідея - відтінок, що несе в собі іскру натхнення" - так характеризує вибраний відтінок керівництво компанії Pantone. "Відтінок Radiant Orchid збуджує фантазію і надихає на нові почини, допомагає проявити креативність, без якої не обійтися на сучасному світі" Сьогодні ми розглянемо використання даного відтінку в декількох різних областях.

Клатчі

Вечірня мода весни 2014 року удосталь доповнюється різними клатчами кольору Radiant Orchid. Найбільш вдалими зразками можна назвати творіння Jimmy Choo і Pierre Hardy, в колекціях яких можна відмітити витончені сумочки, декоровані виблискуючою фурнітурою і стразами. Деякі дизайнери обіграли квіткову тематику, прикрасивши сумочки квітковими аплікаціями з шкіри. Прикладом подібного можуть стати клатчі від Burberry Prorsum і Nancy Gonzales.

Колір 2014 року Radiant Orchid на сумках Сумки

У колекціях сезону "Весна-літо 2014 було відмічено немало сумок для повсякденного використання, виконаних у відтінку Radiant Orchid. Серед однотонних моделей найцікавішими виявилися сумки Bulgari і Reece Hudson. Багатоколірні зразки, в дизайні яких переважав модний колір 2014 року були представлені в колекціях Dolce&Gabbana і Sara Battaglia.

Колір 2014 року Radiant Orchid в сумочній моді

Текстиль

Багато текстильних підприємств, що спеціалізуються на виготовленні тканин для одягу і меблів, килимових покриттів, порадували модну аудиторію новими принтами, у складі колірної гамми яких був присутній відтінок Radiant Orchid.

Колір 2014 року Radiant Orchid в тканинах

Для того, щоб надати своєму житлу модного і сучасного вигляду, досить прикрасити його новим килимом, забарвленим в наймодніший колір 2014 року.

Колір 2014 року Radiant Orchid в текстилі

Взуття

Весняне взуття 2014 року рясніє моделями модної гамми. Мах Mara, Giorgio Armani випустили однотонні моделі взуття кольору "Сяюча Орхідея". Більшість взуттєвих дизайнерів, вважають за краще обігравати модний колір 2014 року, доповнюючи його зеленими, сріблястими, пастельними вставками і фурнітурою.

Колір 2014 року Radiant Orchid у взутті

Макіяж

Завдяки своїй універсальності, колір Radiant Orchid знайшов відгук серед візажистів. Тіні і рум'яна, блиск для губ і помада даного відтінку з'явилися в колекціях косметики провідних компаній.

Колір 2014 року Radiant Orchid в макіяжі

Модний колір 2014 року в косметиці

Манікюр

Багато майстрів нігтьового дизайну вирішили не зациклюватися на єдино можливому відтінку, а створили новий стиль розпису нігтів. Мініатюрні орхідеї прикрашають нігтьові справжніх модниць. Крім того, в моді чергування декількох відтінків бузкового, а також покриття в стилі Ombre з градієнтним переходом темного кольору в світліший тон.

radiant_orhid_color_2014_allmoda_net_11

Інтер'єр

radiant_orhid_color_2014_allmoda_net_8 radiant_orhid_color_2014_allmoda_net_9

Їжа

radiant_orhid_color_2014_allmoda_net_10

Весільна мода

radiant_orhid_color_2014_allmoda_net_12

Подіум

radiant_orhid_color_2014_allmoda_net_13

radiant_orhid_color_2014_allmoda_net_14 Так можна застосовувати наймодніший колір 2014 року в різних сферах нашого життя. Залишайтеся з нами і зовсім скоро ви дізнаєтеся ще більше про модні колірні тенденції майбутнього сезону.