RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Модні жіночі куртки осінь-зима 2015-2016: стильні, але не помітні

Як давно ви обирали собі куртку? Жіночі фото з модних журналів, можливо, змусили вас повірити, що зараз носять лише пальто? Однак це не так.

8

Звичайно, на хвилі любові до шерстяних трапецій і драпових френчів, сталися деякі зміни, але чи це означає, що мотоциклетна куртка відійшла від моди? Жіноча мода 2016 в рівній мірі багата на спокійні і бунтарські моделі. Діапазон стилів став трішки вужчим, що дозволяє використовувати один і той же бомбер із суворими брюками і з «бойфрендами» з проріхами. Особливо відрізнилися шкіряні куртки - жіночі фото з показів говорять про любов до чорного і універсальні рішення. І тут же «вискакують» поєднання яскраво-червоного і рожевого, кучерявого хутра і замші. Не чекали?

16

Просто читайте далі і розглядайте модні куртки 2016 - жіночі моделі не залишать вас байдужими.

4

Куртки жіночі демісезонні

Які вони, осінні куртки? Жіночі моделі активно експлуатують стиль мілітарі - якщо не по частині принта (відвертий камуфляж прийнято розбавляти метеликами або хутром), то по частині ліній. Прямі силуети, що нагадують френчі, будуть особливо актуальними. Рукав прийнято закочувати біля ліктя, що додає безпосередності складним лукам із спідницею.

4 куртки в стилі мілітарі куртки в стилі милитари1

Якщо душа жадає чогось такого, то на вас чекають куртки-пальта з багатошаровим коміром і короткі жіночі куртки з леопардовим принтом.

куртки в стилі милитари2

Зимові жіночі куртки 2016

Ансамблі з осінніми куртками використовують шари тканин у якості приправи, а ось для зимових луків «листковий пиріг» стане основним блюдом. Втім, не варто сприймати це як хаотичні метання дизайнерів. Навпаки, асиметричні спідниці, пояси, довгі кардігани - спосіб врівноважити образ. Річ у тому, що жіночі куртки зима-2016 - екстремально практичні. Вони об'ємні, такі, що не продуваються, найчастіше - темні або нейтральних тонів. Аби не виглядати полярником на станції, обов'язково потрібно додавати дещо легковажні елементи. Контрастне хутро, до речі, теж підійде.

дуті куртки2 дуті курткидуті куртки1

Замшеві куртки

Замшева жіноча куртка 2016 - примарний предмет. До осені матеріал явно здасть позиції. До того ж, крій актуальних курток із замші дуже близький до жакетів і етно-костюму. Рідким виключенням є експериментальні короткі моделі, в яких дизайнери представляють звичний стиль в незвичайній матерії.

замшеві куртки1замшеві куртки

Жіночі мотто-куртки 2016

На зміну торішньому гранжу прийшли два напрями: рок і глем-рок. Це означає, що мотоциклетна куртка (жіноча, 2016 - не плутати з чоловічою, де в моді оверсайз) демонструватиме косий крій і декоративні деталі. До останніх відносяться кольорові вставки, хутро (причому не завжди лише на комірі), шиття.

17 18 20 21

Тут саме час відмітити, що не всі жіночі шкіряні куртки 2016 - байкерські і навпаки. Короткі куртки (жіночі і чоловічі, до речі) можуть бути виконані з синтезованих матеріалів - наприклад, ПВХ, або нетипових натуральних тканин - наприклад, щільної шерсті.

19

Хутряні куртки

Критики помічають, що осінньо-зимові колекції верхнього одягу у більшості дизайнерів вийшли ну, дуже стриманими. Ситуацію рятує куртка з хутром. Жіноча (2016) мода не обмежує її ані в кольорах, ані в ідеях. На окрему похвалу заслуговують силуети з використанням шарів.

1

Звичайно, буде маса варіацій на популярну тему кроп-топа - коротких жакетів з щільного короткого хутра (не обов'язково натурального), що відкривають талію і кисті рук.

куртки з хутром куртки з мехом4

До речі, в битві «короткий проти довгого» спостерігається чітка нічия. Пухнасте хутро часто-густо прикрашає шкіряні жіночі куртки осінь-зима 2015-2016, а короткий виступає соло або доповнює замшу.

куртки з мехом3 куртки з мехом5 куртки з мехом1 куртки з мехом2

Жіночі бомбери 2016

Скільки років минуло, а ще не всі можуть повірити, що куртка-бомбер – це жіночий одяг. Пояснення цьому факту є: темні оверсайз-моделі наводять на асоціацію з чоловіком. Проте в 2016 році дизайнери зробили багато, аби якось виділити бомбер і зробити його більш жіночним. Наприклад, використовували квіткові принти, які прикрашають модні жіночі куртки.

бомбери бомбери3

Фото з останніх колекцій показують, що популярністю користуються абстракції. Справжній тренд сезону - вставки. Вони можуть бути дуже простими (до поясу і в манжеті), а можуть бути складними, з використанням декору. Короткі бомбери з бархатистих матеріалів дуже нагадують жакети, а тому часто вписуються у витримані образи.

бомбери2 бомбери4 бомбери5 бомбери1

Універсальні моделі

Модні жіночі куртки осінь-зима 2015-2016 взагалі наводять на думку про блейзери, жакети і чоловічі піджаки. Тонкі тканини, гра з силуетом, вибір акцентів примушують задуматися: «Що це? Куртка, блейзер або пальто?». Така універсальність грає нам на руку, адже верхній одяг перестав бути інструментом боротьби з негодою.

5 6 55

Стильні, але не помітні - ось які модні куртки 2016. Жіночі фото показують, як колірні дуети витончено доповнюють кожен із стилів.