RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Модні жіночі джинси осінь-зима 2016-2017: нова естетика

Чи замислювалися ви вже про те, які джинси модні восени 2016 років? Адже відповідь не так проста. Сьогодні в сегменті денима відбувається революція. Це гучна заява має під собою сповна реальну підставу: скінні, які багато років лежали в основі практично кожного лука, поступаються місцем новій естетиці. Молоді бренди переосмислюють всю багату історію джинсів, і, услід за прогресивною молоддю, цей процес все більше захоплює і респектабельні доми моди.

Alice + Olivia2-1

Ідей так багато, що легко захопитися і насипати все в одну купу. Проте вихід є. Як правило, модні джинси діляться на 2 категорії: ті, які так чи інакше носять як базову річ, і ті, які надівають, аби акцентувати образ. Застосуємо і ми цей суто практичний підхід.

База

Дизайнери роблять ставку на 3 базових моделі: широкі 6/8 (Creatures of Comfort), прямі повної (Roberto Cavalli) або укороченої довжини (Rebecca Minkoff) і бойфренди (In Nom Uh Nuit).

Creatures Of Comfort3 Roberto Cavalli Rebecca Minkoff1 Ih Nom Uh Nit1

Манжети не стали такими, що менш зажадані, але модні жіночі джинси зима 2017 зазвичай прикрашені простим світлим одворотом, який істотно відрізняється від непростих конструкцій минулих сезонів. Приклади: Vanessa Seward, House of Holland.

Vanessa Seward House of Holland1

Дуже актуальний стиль ретро (під 80-х) з його витертими горизонтальними смужками. Що до кольору, то класичний синій вочевидь поступається цікавим відтінкам сірого, широкій палітрі блакитного і індиго. Цьому ж явищу ми зобов'язані поверненням гудзиків (Off-White).

Off-White

Вибрати саме свою модель допоможуть фото модних джинсів 2016-2017 від Simon Miller, John Richmond, Banana Republic.

Banana+Republic John Richmond John Richmond2 John Richmond3 Simon Miller Simon Miller2 Simon Miller3

Якщо захочеться додати в базу якийсь нюанс (на зразок контрастної кишені в Jeremy Scott - осмілюйтеся.

Jeremy Scott

Акценти

Модні джинси осінь-зима 2016-2017 це асиметрія. Помітно декорувати одну брючину - характерний жест в тих, хто готував колекції до показу (Vfiles).

Vfiles

Інша прикмета часу - горизонтальні смужки (Diesel Black Gold) або блискавки, що заміщають їх (Masha Ma).

Diesel Black Gold Masha Ma

Вертикальні смужки або лампаси переживають період відродження. Інколи їх підсилює бахрома з безладною лінією краю (Public School), характерна зазвичай для нижнього канта. Альтернатива - декорування гудзиками або штучними перлами (Iijin).

Public School Iijin2 Iijin

Обов'язково потрібно сказати про перфорацію. Модні рвані джинси осінь 2016 відрізняють невеликі протертости і надрізи (Brock, Moschino, Esteban Cortazar). Відкриті коліна більше не є домінантою.

Brock1 Moschino2 Esteban Cortazar

З нових трендів - 3D-нашивки, об'ємно (у всіх сенсах) представлені в Claudia Li, а також імітація планок (A.F. Vandevorst, Creatures of Comfort).

Claudia Li3 A.F.+Vandevorst Creatures Of Comfort2

І, звичайно, нас чекає шиття: від хіппі-романтизму в Alice+Olivia і Roberto Cavalli до навіжених 90-х в Au Jour Le Jour.

Alice + Olivia3 Roberto Cavalli3 Au+Jour+Le+Jour1 Au+Jour+Le+Jour2

Майже на границі першої і другої груп знаходяться актуальні “дудочки” з принтіванного денима. Малюнок підбирається так, щоб створювати ефект матеріалу, що переливається (Ralph Lauren).

Ralph Lauren Ralph Lauren1

Такими будуть в масі своїй джинси 2016 років. Модні тенденції диктують відсутність епатажу і комфорт в русі. Здається, розібралися. Залишилося пригадати про те, від чого можна тимчасово відмовитися.

Перекласти на далеку полицю!

Якщо з минулих сезонів у вас залишилися джинси з ажурними вставками, скінні з лампасами, білі кльоші і бойфренди з контрастними манжетами, краще відкладіть їх до кінця сезону. Перевагу слід віддати парі з вільною посадкою: модні джинси осінь 2016, фото яких ви можете ще раз переглянути, покликані дати тілу необхідний простір.