RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Модні хутряні шапки зима 2013

Враховуючи наш суворий клімат, хутряна шапка практично необхідна, але в новому сезоні їй відводиться ще одна роль - актуального і модного елементу костюма. Дизайнери пропонують використовувати хутряну жіночу шапку не лише для захисту від холоду, але і як доповнення до вечірнього вбрання.

 Модні хутряні шапки зима 2013

Yigal Azrouel, Issa (2,5), Michael Kors (Мішель Корс), Monika Chiang

Серед популярних моделей хутряних жіночих шапок 2013 - папахи і кубанки, шапки-вушанки і хутряні капелюхи, жіночні круглі моделі, а також кепки і берети.

 Модні хутряні шапки зима 2013

Jenni Kayne, Yigal Azrouel, Temperley (Темперлі), Joanna Mastroianni, Issa

Гарячий тренд сезону - шапки в російському стилі, а саме: вушанки, папахи і кубанки. Насправді, папахи прийшли до нас з Кавказу, а кубанки - традиційний головний убір Донських козаків, але в світі вони також вважаються російськими. Дизайнери пропонують нетрадиційного виконання для папах і кубанок - пухнасте хутро, що робить їх більш жіночними.

 Модні хутряні шапки зима 2013

Rachel Zoe (Рейчел Зу), Issa, Anna Sui (Анна Суі), Blugirl

Як і раніше в моді жіночі шапки з в'язаного хутра, пухнасті круглі, а також витончені плоскі моделі.

 Модні хутряні шапки зима 2013

Fatima Lopez (Фатима Лопес), Acne, Rachel Zoe (Рейчел Зу), Marc Jacobs

Актуальні кепки в чоловічому стилі і берети з хутра. Безумовною родзинкою і модним трендом колекцій стали шикарні хутряні капелюхи самих різних фасонів - від невеликих і акуратних капелюхів до величезних моделей всіляких забарвлень, дуже жіночних і романтичних, вони нагадують про безумного капелюшника з Аліси в Задзеркаллі.

 Модні хутряні шапки зима 2013

Issa, Marc Jacobs, Temperley (Темперлі), Michael Kors (Мішель Корс), Moschino (Моськіно) Cheap and Chic

Найактуальнішим для хутряних жіночих шапок 2013 стало пухнасте хутро, наприклад, лисиці, песця або єнота, що не виключає вибір коротшого або стриженого хутра. У моді комбіновані моделі з використанням шкіри і замші. Окрім класичного чорного і коричневого, актуальні сірий, білий і блакитний кольори.

На основі матеріалів verystylish.ru