RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Модні вечірні плаття 2014

Модні вечірні плаття 2014 зроблять вас чарівніше і привабливіше на будь-яких урочистих заходах цього року. Слід зауважити, що готуватися до майбутнього вечора краще заздалегідь: потрібно з'ясувати, якого плану буде зустріч, і яке вбрання для неї найбільш відповідне. Для вечірок і торжеств офіційного плану вибирайте плаття в підлогу або подовжені. А спокусливе вбрання, що відкриває стрункі ніжки, - ідеальний варіант для романтичних побачень.

Сучасні матеріали, модний крій вечірніх платтів дозволяє підібрати будь-якій жінці те, що потрібне для розкішного образу світської пані.

Головним трендом модного вечірнього плаття в 2014 році стане стиль ретро, що поєднує в собі пишні спідниці , рюші, волани, банти. Плаття з облягаючим верхом, прикрашені вишивкою, стразами додадуть образу яскравості і виразності.

Valentino

Можна відмітити, що модні тканини нового сезону це шифон, мереживо, органза і навіть хутро.

Donna Karan

Модні вечірні плаття з використанням обробки з хутра і різних прикрас. Окрему увагу дизайнери приділяють використанню поясу для плаття. Можна підібрати пояс будь-якої ширини, кольору і матеріалу. Це яскрава деталь, як підкреслить вашу талію і додасть образу індивідуальності.

Вечірні плаття-максі 2014

Переглядаючи нові колекції вечірніх платтів в 2014 році, можна відмітити, що довгі плаття не втрачають своєї популярності і залишаються завжди в моді.


Monique Lhuillier

Вони додають образу загадковості, таємничості і скромної чарівності. Цього сезону головний акцент зроблений на платтях з розрізом трохи вище за коліно. Модними стануть рукави і невеликі декольте-човники. Таке модне плаття зробить вас головною особою на світському вечорі і приверне увагу всіх присутніх.

Вечірні міді-плаття 2014

Довжина міді прекрасно личить струнким і худеньким панночкам. Модні вечірні платья-міді нового сезону відрізняються наявністю оригінального декору з перекрученого матеріалу, що робить вбрання привабливішим і яскравим. Цього року дизайнери дозволили собі використовувати широку палітру кольорів для нових моделей.

Bottega Veneta

Вечірні міні-плаття 2014

Жінки, що віддають перевагу вбранням сексі, яскраві і упевнені в собі, обов'язково знайдуть в новому сезоні відповідне вечірнє міні-плаття.

Stella McCartney

Облягаюче плаття, прикрашене стразами, малюнками або пір'ям додасть вам грації і підкреслить всю красу фігури.

Асиметричні вечірні плаття

Асиметричні фасони вечірніх платтів з косим подолом і без лямок будуть актуальні впродовж всього 2014 року. Вони личать жінкам з красивим декольте і витонченими плечима. Вибирайте плаття з легких прозорих тканин, прикрашені ручною вишивкою, каменями і стразами.

Christian Dior

Вечірні мереживні плаття 2014

Модний тренд сезону - мереживне вечірнє плаття. Воно жіночне і сексуально, тому це прекрасне рішення для будь-якої романтичної зустрічі.

Dolce & Gabbana

Вибирайте вечірні вбрання, що підкреслюють вашу природну красу і жіночність, і ви завжди виглядатимете неперевершено на будь-якому заході. У моді завжди залишаються природність і скромність.

Використано матеріали lаdуеlеnа.ru