RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Модні сумки

Модні сумки
Модні сумки
Модні сумки
Модні сумки

Вона - одна з кращих наших подруг. Без неї жодна дівчина не відчуватиме себе комфортно. Вона хранителька всіх наших секретів. Саме ці якості жіночої сумочки врахували дизайнери в новому сезоні, як ніколи вдало об'єднавши стиль і функціональність.

Головне - розмір!

Як відомо, в дамській сумочці можна знайти все. Напевно, саме тому сумки досить великих
розмірів залишаються серед дизайнерів на гребні популярності. Так іспанський дизайнер Agatha Ruiz de la Prada цього сезону зробив ставку на місткі баулоподібні сумки яскравих і соковитих кольорів. Наймісткішими цього сезону сталі моделі від Amuletij. У колекції представлені в основному сумки з плоским дном і округлими формами.
Моделі від Roberto Cavalli з крокодилової шкіри відрізняються яскравою і оригінальною інкрустацією, зручною стійкою ручкою, завдяки чому вони можуть носитися там, де зручно їх власниці - на плечі або в руці.

Хіт екстравагантності цього сезону - голографічна сумка від Fendi. Це настільки блискучий, яскравий і ефектний аксесуар, що з ним його власниця не залишиться непоміченою ніде. Вона зроблена з прозорого вінілу з фігурною поверхнею. На боках сумки розмістилися шкіряні смужки із ромбоподібним узором з рожевих і блакитних намистин.

Вихід в світ

Але не скрізь сумочна гігантоманія доречна. Вечірній варіант - так звані "pochette" в стилі ретро. Це плоска, мініатюрна і страшно непрактична дамська сумочка, яка легко уміщається в долоні. У цей кокетливий аксесуар можна впихнути хіба що мобільний телефон і, якщо дуже постаратися - люстерко і блиск для губ. Та як жіночно вона виглядає! Цього сезону, на думку Giorgio Armani, "pochette" має бути оксамитовою, сатиновою або шкіряною, обов'язково усипана коштовними каменями або стразами, прикрашена яскравою вишивкою і малюнком. Звучить дещо переобтяжено, але насправді виглядає дуже здорово. Gucci цього сезону знову звертається до стилю 70х. Родзинка його "pochette" - ланцюжок для носіння через плече. Він обов'язково утворює гарнітур з браслетом. Який, у свою чергу, повторює колір і матеріал сумочки.

Швидше за лікаря!

Ще одна цікава новинка нинішнього сезону, яка просліджується в колекціях практично всіх дизайнерів, - "сумки доктора". На своє прізвисько вони заслужили схожістю з саквояжем, з яким свого часу лікарі обходили своїх пацієнтів. Це трикутні обрізані до верху сумочки, з плоским широким дном. Дві короткі ручки виконано з жорсткої шкіри. Обов'язковий елемент - блискавка знизу, по периметру сумки, яка приховує ще одне відділення. Простій і вишуканий силует. Жодних непотрібних прикрас. Така сумка ідеально личить до костюмів брюк в чоловічому стилі, які теж дуже популярні цього сезону серед дизайнерів, об'ємних в'язаних речей або шкіряних плащів.

По вулиці ходила велика крокодила

Що ж до зовнішнього вигляду сумочки, то основна тенденція лише одна - цей аксесуар повинен виглядати дорого і дуже якісно. Крім того, просто зобов'язаний поєднуватися за кольором з взуттям, поясом і рукавичками. Найхітовіші кольори сезону - червоний, яскраво-червоний, фіолетовий, класичний чорний, коричневий, смарагдовий і гірчично-зелений. Дуже вітається металевий блиск відтінків. Найзажаданіший матеріал, - звичайно ж, шкіра. Або лакована, або оброблена під крокодила або іншу симпатичну і дорогу рептилію. Такий підхід як найкраще підкреслить жіночність і елегантність своєї власниці. Сумка з «хижої» шкіри завжди виглядає привабливо, завдяки контрастам блиску і приглушеної ігри фактури і кольору. Крім того, вона найбільш функціональна і довговічна у використанні.

І немного рекламы, кстати очень интересный блог про брендовые сумки , рекомендую.